EkonomiKamu

Emekli maaşı alanlar dikkat: Kartınıza para yüklenecek!

Ziraat Bankası çeşitli kampanyalar hakkında bilgi vermeye devam ediyor. Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden emeklilere özel kampanya başlattı. Kampanya 15 Şubat’ta son bulacağı bildirildi. Ziraat Bankası 15 Şubat’a kadar emekli maaşını alan vatandaşlara özel 100 TL Bankkart Lira vereceğini bildirdi. Ziraat Bankası’ndan emekli maaşı alan vatandaşlar Cafe ve Restoranlar, Giyim ve Aksesuar, Market, Optik, Sağlık Hizmetleri, Seyahat harcamalarına 100 TL Bankkart Lira verilecek.

KAMPANYA KOŞULLARI

Kampanya 7 Ocak – 15 Şubat 2022 tarihlerinde geçerli olacaktır. Bu tarihler arasında Bankkart Mobil’den veya SMS ile katılım sağlanmalıdır. SMS ile kampanyaya katılmak için KAZAN yazıp 4757’ye SMS gönderilmesi gerekmektedir. SMS gönderimleri ücretsizdir.

Kampanyaya katılan emeklilerimiz, kampanya süresince Bankkart ile her 200 TL ve üzeri Market, Giyim, Sağlık, Optik, Ulaşım, Kafe ve Restoran alışverişlerine 20 TL, toplamda 100 TL Bankkart Lira kazanabilecektir.

Bir müşterinin kampanya döneminde kazanabileceği azami Bankkart Lira tutarı 100 TL ile sınırlıdır.

Harcama tutarı için Bankkart’ın kredi kartı ve banka kartı özelliği ile yapılacak işlemler dikkate alınacaktır.

Kampanyaya katılım sadece asıl kart sahibi müşteriler tarafından yapılabilir

İşlemlerin Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinden yapılması gerekmektedir.

Kampanya bireysel Bankkart sahibi emeklilerimiz için geçerli olup, Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz kartlarımız ile yapılacak işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Karta para yükleme işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Nakit çekim, ön provizyon, iade, iptal ve Bankkart Lira kullanım işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Lira’lar geri alınacaktır. İptal veya iade yapan müşterimizin Bankkart Kumbara’sında yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç yansıtılacaktır.

T.C. Ziraat Bankası A.Ş. özellik koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya özelliği durdurma hakkına sahiptir.
Bankkart Mobil Yükle