EkonomiGündem

Emekli maaşı alan vatandaşlara resmen duyuruldu: 31 Ekim’e kadar süreniz var! Hemen başvuru yapın

Emekli maaşı alan emekli vatandaşlar için duyuru yapıldı. İş Bankası, emekli maaşını kendi bankasına taşıyanlara promosyon ödemesi yapacak. Banka, emekli promosyon kampanyasıyla ilgili detayları duyurdu. Buna göre, kampanyanın 31 Ekim’e kadar süresi olduğunu belirtildi.

İş Bankası’na emekli maaşını taşıyan emeklilere 7500 TL promosyon ödemesi verilecek. Buna göre, maaşını 31 Ekim tarihine kadar İş Bankası’na taşıyanlar 7500 TL promosyon kampanyasından yararlanabilecek.

7500 TL PROMOSYON ÖDEMESİ

İş Bankası’na emekli maaşını taşıyan emeklilere verilecek promosyon ödemesinin detayları duyuruldu. İş Bankası’nın yaptığı açıklamada, 2500 TL ve üzeri emekli maaşı alan emeklilere 7500 TL promosyon ödemesi yapılacağı belirtildi.

İŞ BANKASI’NA EMEKLİ MAAŞI NASIL TAŞINIR?

Şubeye gitmeden İşCep, İnternet Şubesi aracılığı ile kolayca; ya da dilerseniz İş Bankası şubelerine uğrayarak emekli maaşınızı İş Bankası’na taşıyabilir ve promosyon başvurusunda bulunabilirsiniz. Emekli maaşınızı farklı bir bankadan yada PTT aracılığı ile alıyorsanız ve maaşınızda hiçbir bloke bulunmuyorsa, maaş taşıma ve promosyon başvurusu işlemleriniz için şubelere başvurmanıza gerek bulunmamaktadır.

Şubeye gitmeden İşCep ve İnternet Şubesi maaş taşıma ve promosyon başvurusu için takip edebileceğiniz adımlar aşağıdaki gibidir:

İşCep > Başvurular > Emekli Maaş İşlemleri > Maaş Taşıma ve Talimat Verme

İşCep > Başvurular > Emekli Maaş İşlemleri > Promosyon Başvurusu

İnternet Şubesi > Başvuru – Ürünler > Emekli Maaş İşlemleri > Maaş Taşıma ve Talimat Verme

İnternet Şubesi > Başvuru – Ürünler > Emekli Maaş İşlemleri > Promosyon Başvurusu

e-DEVLET ÜZERİNDEN DE YAPILIYOR

Ayrıca şubeye gelmeden, e-Devlet’ten banka değişikliği işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. e-Devlet’e İnternet Şubesi ve İşCep aracılığıyla herhangi bir şifreye gerek duymadan giriş yapabilirsiniz. Maaş taşıma işleminiz ardından İşCep, İnternet Şubesi, Telefon Şubesi ve İş Bankası şubeleri aracılığı ile talimatlarınızı hızlıca verebilirsiniz.