EkonomiGündem

Emekli maaşı alan tüm emekliler dikkat: Başvuran 3 bin TL alacak!

Emekli maaşı alan vatandaşlar için bir duyuruda bulunuldu. Emeklilere özel Halk Bankası’ndan bir fırsat sunuldu. Banka, emekli müşteri kampanyası başlattı. Kampanyaya katılım sağlayan emekliler için 3 bin TL verilecek. Kampanyaya dair bilgiler aktarıldı.

Halk Bankası’ndan emeklilere özel kampanya başlatıldı. Banka, emekli maaşını Halk Bankası’nda taşıyan emeklilere 3 bin TL verecek. Alınan kampanya bilgilerine göre, emekli müşterilere aylık 5.000 TL ve üzeri alışverişe 500 TL, toplamda 3.000 TL ParafPara verilecek.

HALK BANKASI’NDAN EMEKLİYE ÖZEL KAMPANYA AÇIKLAMASI;

Kampanya sadece 1 Nisan 2023 tarihinden itibaren ilk emekli maaşını Bankamızdan alan veya alacak olan müşteriler ile maaşını Bankamıza taşıyacak emekli müşterilerimiz için geçerlidir.

Kampanya kapsamında emekli müşterilerimize Paraf veya Parafly bireysel kredi kartları ile 1 Temmuz – 31 Aralık 2023 tarihleri arasında dilediği sektörde ve tüm banka POS’larında yapacakları aylık 5.000 TL ve üzeri alışverişe 500 TL, toplamda 3.000 TL ParafPara verilecektir.

Kampanya boyunca bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla birlikte kazanabileceği ParafPara tutarı en fazla 3.000 TL olacaktır.

İlk emekli maaşını Bankamızdan alacak olan veya maaşını Bankamıza taşıyacak olan emekli müşterilerimizin kampanyadan faydalanabilmesi için Paraf Mobil Uygulaması size özel alanından kampanyaya katılması ya da “KATIL” yazıp 3404’e SMS göndermesi yeterli olacaktır.

Kampanyadan yararlanmak isteyen emekli müşterilerimizin, emekli maaşlarını başka bir bankaya taşımaları halinde, kampanyadan yararlanma hakları iptal edilecektir.

Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın, Halkbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.

Alışverişlerin mutlaka kayıt olduktan sonra gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Geçmişe yönelik harcamalar kampanya kapsamına dahil değildir.

Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir.

Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden gönderilmesi gerekmektedir.

Kampanya müşteri bazlı olup müşterilerin tüm kartları kampanyaya dahildir. Hangi kart ile işlem yapılırsa ParafPara ödülü o karta yansıtılmaktadır.

Kampanyadan sadece SGK’dan maaş alan emekliler faydalanabilir.

Sanal kartlar, ek kartlar ve Sanal POS’tan yapılan işlemler kampanyaya dahildir.

Emekli müşterilerimizin kampanyadan katılıp yararlanabilmesi için Paraf kredi kartına sahip olması gerekmekte olup, Halkcard, Paraf Debit, ParafGenç, Parafree, Paraf Esnaf, Paraf KOBİ, Eczacı Paraf KOBİ ve Paraf Business kartlar kampanyaya dahil değildir.

Kazanılan ParafPara işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak gün sonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.

ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Yapılandırılmış vergi borçları kampanyaya dahil değildir.

ParafPara transfer işlemi ParafPara kullanımı olarak sayılmayacaktır. Transfer edilen ParafPara’lar geri alınacaktır.

Temmuz-Ağustos-Eylül aylarında kampanyadan kazanılacak ParafParaların son kullanım tarihi 15.11.2023 saat 22.00 olup, kullanılmayan ParafParalar 16.11.2023 tarihinde geri alınacaktır. Ekim-Kasım-Aralık aylarında kampanyadan kazanılacak ParafParaların son kullanım tarihi ise 15.02.2024 saat 22.00 olup, kullanılmayan ParafParalar 16.02.2024 tarihinde geri alınacaktır.