EkonomiGündem

Elinde İstanbulkart olanlar dikkat: 5 Gün sonra bitiyor!

Elinde İstanbulkart bulunan vatandaşlar için duyuru yapıldı. Yapılan resmi açıklamaya göre, kart sahipleri için verilen nakit avansa başvurular 5 gün sonra bitiyor. Krediyi almak isteyenlerin elini çabuk tutarak, Belbime’a ait kanallardan yönlendirme yapılan Denizbank kanalları üzerinden başvuru yapması gerekiyor.

İstanbulkart sahiplerine Denizbank tarafından 600 TL ya da 1200 TL avans veriliyor. Faizsiz avansa başvurmak için ise son 9 gün kaldı. 30 Kasım tarihinde söz konusu kampanya sona erecek. Kampanya kapsamında sıfır faizli kredi başvurusunu sadece İstanbulkart’ı ile TCKN bilgisini eşleştirmiş müşteriler yapabilecektir TCKN ve İstanbulkart eşleştirmenizi https://kisisellestirme.istanbulkart.istanbul kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya’dan sadece Belbime’a ait kanallardan yönlendirme yapılan Denizbank kanalları üzerinden başvuru yapılabilir.

Söz konusu kredi ödemelerini aylık 100 TL olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Nerede ve nasıl kullanabilirim?


İstanbulkart’a yüklenecek olan Destek Avans, gıda, temizlik, kırtasiye, ulaşım gibi temel ihtiyaçlar için ve İstanbulkart’ın geçtiği her yerde kullanılabilecek.

Diğer İstanbulkart kampanyaları

 

Akıllı Geri Dönüşüm Konteyneri ile İstanbulkart’a Yükle

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin “Sıfır Atık” vizyonu kapsamında geliştirdiği “Akıllı Geri Dönüşüm Konteyneri” projesi ile pet şişe ve alüminyum atık karşılığı İstanbulkart’a bakiye yükleme işlemi yapılmaktadır.

İspark’ta park edip devam edene 2 metro veya tramvay seyahati hediye!

31 Aralık 2021 tarihine kadar aracını kampanya dahilindeki İspark P+R noktalarına park edip ödemesini İstanbulkart’ın ile yap, aynı gün kullanacağın 2 metro veya tramvay geçiş tutarın İstanbulkart’ına iade edilsin!

İstanbulkart ile Sealife İstanbul’da Bir Bilet Alana Bir Bilet Hediye!

Köpekbalıklarının, vatozların, ahtapotların ve deniz kaplumbağalarının ender türlerinin bulunduğu 10 bini aşkın deniz canlısını 80 metrelik cam sualtı gözlem tünelinde inceleme imkânı sunan Sealife İstanbul’da ödeme yöntemi olarak İstanbulkart’ı seçenlere özel 31 Aralık 2021’e kadar Bir Bilet Alana Bir Bilet Hediye!

İstanbulkart ile Legoland İstanbul’da Bir Bilet Alana Bir Bilet Hediye!

LEGOLAND İstanbul’un eğlenceli LEGO gezilerine, LEGO parçalarının yapım sırrının anlatıldığı LEGO fabrika turuna, atölye çalışmalarına, özel LEGO temalı filmlere, efektlerle zenginleştirilmiş 4 boyutlu sinemaya şahit olmak için ödeme yöntemi olarak İstanbulkart’ı seçenlere özel 31 Aralık 2021’e kadar Bir Bilet Alana Bir Bilet Hediye!

İstanbulkart ile Madame Tussauds İstanbul’da Bir Bilet Alana Bir Bilet Hediye!

250 yıllık geçmişe sahip Madame Tussauds markasının sanat, spor ve siyaset dünyasından tarihi ve kültürel kahramanlarının İstanbul’daki evine konuk olmak için ödeme yöntemi olarak İstanbulkart’ı seçenlere özel 31 Aralık 2021’e kadar Bir Bilet Alana Bir Bilet Hediye!