EkonomiGündem

Elektrik ve doğalgaz faturası ödeyenler yarına kadar yapın: Ödediğiniz faturaya 750 TL iade yapılacak!

Elektrik, su, doğalgaz faturası abonelerini ilgilendiren bir açıklama geldi. Faturaya 750 TL verileceği bildirildi. Fatura kampanyası doğrultusunda her fatura için para verilecek. Bu kampanya sayesinde ise faturaya destek sağlanmış olacak. Söz konusu kampanyaya katılım sağlamak isteyenler için detaylar kaydedildi.

QNB Finansbank’tan otomatik fatura kampanyası başlatıldı. Banka, yarına kadar geçerli olacak otomatik fatura kampanyasına katılım sağlayan müşterilerine 750 TL vereceğini bildirdi. Yapılan kampanya açıklamasında, verilecek her yeni otomatik fatura ödeme talimatı için 250 TL olmak üzere, toplamda en fazla 750 TL değerinde iade kazanılacak.

FATURAYA 750 TL HEDİYE EDİLECEK

QNB Finansbank tarafından kampanya açıklamasında şöyle denildi;

Kampanyadan 1-30 Nisan 2024 tarihleri arasında QNB Mobil’den uzaktan müşteri olma başvurusunda bulunup, bu dönemde görüntülü görüşme ile müşterimiz olanlar yararlanabilir.

Kampanya 1-30 Nisan tarihleri arasında CardFinans ve QNB First logolu kredi kartları veya QNB Finansbank vadesiz hesabınız üzerinden verilen her yeni Otomatik Fatura Ödeme talimatı için geçerlidir. Kampanya süresi içinde iptal edilip yeniden verilen talimatlardan ödül kazanılamaz.

Vereceğiniz her yeni otomatik fatura ödeme talimatı için 250 TL olmak üzere, toplamda en fazla 750 TL değerinde iade kazanabilirsiniz.

Kredi kartından ödül kazanımı için talimat verilen faturanın 31 Mayıs 2024 tarihine kadar en az 1 kez ödenmesi gerekir. Verilen talimatların 31 Ekim 2024 tarihine kadar açık olması gerekmektedir.

Vadesiz hesaptan verilen otomatik fatura ödeme talimatları için 31 Mayıs 2024 tarihine kadar ilgili faturanın ödenmesi gerekmekte olup, kazanılan iade 1-10 Haziran 2024 tarihleri arasında otomatik fatura ödeme talimatı verilen vadesiz hesaba yüklenecektir.

Kredi kartından verilen otomatik fatura ödeme talimatları için 31 Mayıs 2024 tarihine kadar ilgili faturanın ödenmesi gerekmekte olup, kazanılan iade 1-10 Haziran 2024 tarihleri arasında otomatik fatura ödeme talimatı verilen kredi kartına yüklenecektir.

Ödeme tarihinde hesap bakiyesinin ya da kredi kartı limitinin yetersiz olması durumunda fatura ödeme işlemi gerçekleşmeyecektir.

Kampanya sadece CardFinans ve QNB First logolu kredi kartları ve QNB Finansbank vadesiz hesap üzerinden verilen talimatlar için geçerlidir.

QNB Finansbank Şubelerinden, Çağrı Merkezi, QNB Mobil veya Bireysel İnternet Bankacılığından otomatik fatura ödeme talimatı verilebilir.

Her müşteri kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir ve toplamda en fazla 750 TL değerinde iade kazanabilir.

Fatura iade kampanyasına dahil olan faturalar ile başka kampanyalara katılım gerçekleştirilemez.