EkonomiGündem

Elektrik ve doğalgaz faturası ödemesi yapanlara para verilecek: 25 gün boyunca kullanılabilecek!

Elektrik, su, doğalgaz faturası ödeyenlere bir açıklama geldi. Faturayı ödemede kolaylık sağlayan otomatik fatura kampanyası duyuruldu. Faturasını otomatik ödeme talimatına veren vatandaşlara para verilecek. Banka, otomatik fatura talimatına özel başlattığı kampanya kapsamında her fatura için 100 TL vereceğini bildirdi.

HER FATURA İÇİN 100 TL VERİLECEK

QNB Finansbank otomatik fatura talimatı açıklaması yaptı. Banka, 31 Ocak tarihine kadar CardFinans ve QNB First logolu kredi kartı veya QNB Finansbank vadesiz hesap üzerinden verilen her yeni otomatik fatura ödeme talimatı başına 100 TL olmak üzere, toplamda 300 TL’ye varan 25 gün geçerli ParaPuan kazandıracak.

QNB FİNANSBANK FATURA TALİMATINA ÖZEL KAMPANYA DÜZENLEDİ

QNB Finansbank tarafından yapılan kampanya açıklamasında şu ifadeler kullanıldı;

Kampanya 1-31 Ocak tarihleri arasında CardFinans ve QNB First logolu kredi kartları veya QNB Finansbank vadesiz hesabınız üzerinden verilen her yeni Otomatik Fatura Ödeme talimatı için geçerlidir. Kampanya süresi içinde iptal edilip yeniden verilen talimatlardan ödül kazanılamaz.

Vereceğiniz her yeni otomatik fatura ödeme talimatı için 100 TL olmak üzere, toplamda en fazla 300 TL değerinde ParaPuan kazanabilirsiniz.

Kredi kartından ödül kazanımı için talimat verilen faturanın 28 Haziran 2024 tarihine kadar en az 1 kez ödenmesi gerekir. Verilen talimatların 31 Temmuz 2024 tarihine kadar açık olması gerekmektedir. Bu tarihe kadar talimatların iptal edilmesi durumunda verilen ParaPuan ödülü geri alınacaktır. ParaPuan’ın kullanılmış olması durumunda kullanılan ParaPuan tutarı kredi kartı ekstrenize borç olarak kaydedilecektir.

Hesaptan verilen talimatlar için 29 Şubat 2024 tarihine kadar ilgili faturanın ödenmesi gerekmekte olup, kazanılan ParaPuan 1-10 Mart 2024 tarihleri arasında CardFinans Nakit kartına, kredi kartından verilen talimatlar için kazanılan ödül faturanın ödendiği ayın son iş günü, CardFinans veya QNB First logolu kredi kartınıza yüklenecektir.

Ödeme tarihinde hesap bakiyesinin ya da kredi kartı limitinin yetersiz olması durumunda fatura ödeme işlemi gerçekleşmeyecektir.

Kampanya sadece CardFinans ve QNB First logolu kredi kartları ve QNB Finansbank vadesiz hesap üzerinden verilen talimatlar için geçerlidir.

Kazanılan ParaPuan’ların kullanım süresi 25 gün olup, bu süre sonunda kullanılmayan ParaPuan’lar geri alınacaktır.

Kazanılan ParaPuan’lar QNB Finansbank üye iş yeri QNB Finansbank poslarında kullanılabilecektir.

QNB Finansbank Şubelerinden, Çağrı Merkezi, QNB Mobil veya Bireysel İnternet Bankacılığından otomatik fatura ödeme talimatı verilebilir.

Her müşteri kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir ve toplamda en fazla 300 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.

ParaPuan kampanyasına dahil olan faturalar ile başka kampanyalara katılım gerçekleştirilemez.