Gündem

Elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi tüm faturalarda adı soyadı olanlar dikkat: Fatura başına 40 TL verilecek!

30 Kasım tarihine kadar QNB Finansbank’a Elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi faturalarını getiren vatandaşlara açıklama yapıldı. Faturalarının üzerinde adı soyadı olan vatandaşlara Finansbank üzerinden 30 Kasım tarihine kadar vadesiz hesaplarınızdan vereceğiniz her yeni aktif otomatik fatura ödeme talimatına, talimat başına 40 TL olmak üzere, toplamda 120 TL’ye varan 25 gün geçerli ParaPuan kazanma fırsatı verileceği bildirildi.

30 KASIM’A KADAR UYGULANACAK

Kampanya 1-30 Kasım tarihleri arasında vadesiz hesapları üzerinden verilen her yeni otomatik fatura ödeme talimatı için geçerlidir. Kampanya süresi içinde iptal edilip yeniden verilen talimatlardan ödül kazanılamaz.

Vereceğiniz her yeni otomatik fatura ödeme talimatı için 40 TL olmak üzere, toplamda en fazla 120 TL değerinde ParaPuan kazanabilirsiniz.

Verilen talimatlar için 31 Aralık 2022 tarihine kadar ilgili faturanın en az 1 kez ödenmesi gerekmekte olup, kazanılan ParaPuan 2-9 Ocak 2023 tarihleri arasında banka kartına yüklenecektir. Banka kartı yok ise ParaPuan yüklenemeyecektir.

Banka kartı olmayan müşterilerimiz başvuru yapmak için 0850 222 0900 Telefon Bankacılığı’ndan veya QNB Finansbank Şubeleri’nden banka kartı başvurusu yapabilir.

Ödeme tarihinizde hesap bakiyesi yetersiz ise fatura ödeme işlemi gerçekleşmeyecektir. Talimatlı ek hesap limitiniz mevcut ise ödemeniz güncel faiz oranıyla bu limitinizden karşılanacaktır.

Kampanya sadece QNB Finansbank vadesiz hesapları üzerinden verilen talimatlar için geçerlidir.

Kazanılan ParaPuan’ların kullanım süresi 25 gün olup, bu süre sonunda kullanılmayan ParaPuan’lar geri alınacaktır.

QNB Mobil/Ödemeler/Otomatik Ödeme Talimatları menüsünden, bireysel internet şubemizden, 0850 222 0900 çağrı merkezimizden, QNB Finansbank şubelerinden otomatik fatura ödeme talimatı verilebilir.

Her müşteri kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir ve toplamda en fazla 120 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.

ParaPuan kampanyasına dahil olan faturalar ile başka kampanyalara katılım gerçekleştirilemez.