EkonomiGündem

Elektrik, su, doğalgaz faturasına para verilecek: 30 Eylül saat 23.59’a kadar geçerli olacak!

QNB Finansbank tarafından bir kampanya duyurusu yapıldı. Banka, müşterilerine bir avantaj sundu. QNB Finansbank’ın düzenlediği bir kampanya dikkat çekiyor. Kampanya dahilinde her yeni otomatik fatura talimatına para verilecek. Buna göre, 25 gün boyunca geçerli ParaPuan kazanma fırsatı sunuldu.

QNB Finansbank, 30 Eylül tarihine kadar geçerli bir kampanya düzenledi. Her ay belirli tarihlerde geçerli olan kampanyalar müşteriler tarafından ilgiyle takip ediliyor. QNB Finansbank tarafından alınan kampanya bilgilerine göre, CardFinans ve QNB First logolu kredi kartıyla ya da QNB Finansbank vadesiz hesap üzerinden, 1-30 Eylül 2023 tarihleri arasında verilecek her yeni otomatik fatura ödeme talimatı başına 50 TL olmak üzere, toplamda 150 TL’ye varan 25 gün geçerli ParaPuan verilecek.

QNB FİNANSBANK KAMPANYA DETAYLARI;

Kampanya 1-30 Eylül tarihleri arasında CardFinans ve QNB First logolu kredi kartları veya QNB Finansbank vadesiz hesabınız üzerinden verilen her yeni Otomatik Fatura Ödeme talimatı için geçerlidir. Kampanya süresi içinde iptal edilip yeniden verilen talimatlardan ödül kazanılamaz.

Vereceğiniz her yeni otomatik fatura ödeme talimatı için 50 TL olmak üzere, toplamda en fazla 150 TL değerinde ParaPuan kazanabilirsiniz.

Kredi kartından ödül kazanımı için talimat verilen faturanın 29 Şubat 2024 tarihine kadar en az 1 kez ödenmesi gerekir. Verilen talimatların 29 Mart 2024 tarihine kadar açık olması gerekmektedir. Bu tarihe kadar talimatların iptal edilmesi durumunda verilen ParaPuan ödülü geri alınacaktır. ParaPuan’ın kullanılmış olması durumunda kullanılan ParaPuan tutarı kredi kartı ekstrenize borç olarak kaydedilecektir.

Hesaptan verilen talimatlar için 31 Ekim 2023 tarihine kadar ilgili faturanın ödenmesi gerekmekte olup, kazanılan ParaPuan 1-10 Kasım 2023 tarihleri arasında CardFinans Nakit kartına, kredi kartından verilen talimatlar için kazanılan ödül faturanın ödendiği ayın son iş günü, CardFinans veya QNB First logolu kredi kartınıza yüklenecektir.

Ödeme tarihinde hesap bakiyesinin ya da kredi kartı limitinin yetersiz olması durumunda fatura ödeme işlemi gerçekleşmeyecektir.

Kampanya sadece CardFinans ve QNB First logolu kredi kartları ve QNB Finansbank vadesiz hesap üzerinden verilen talimatlar için geçerlidir.

Kazanılan ParaPuan’ların kullanım süresi 25 gün olup, bu süre sonunda kullanılmayan ParaPuan’lar geri alınacaktır.

QNB Finansbank Şubelerinden, Çağrı Merkezi, QNB Mobil veya Bireysel İnternet Bankacılığından otomatik fatura ödeme talimatı verilebilir.

Her müşteri kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir ve toplamda en fazla 150 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.