EkonomiGündem

Elektrik, su, doğalgaz faturasına 50 TL verilecek: Duyuru yapıldı!

QNB Finansbank tarafından kampanya açıklaması yapıldı. Faturayla ilgili başlatılan kampanyanın tüm detayları katılım sağlamak isteyen kişilere duyuruldu. Söz konusu kampanyaya katılanlar her fatura için 50 TL alabilecek. Bu ParaPuan ise 25 gün boyunca geçerli olacak.

HER FATURAYA 50 TL VERİLECEK

Elektrik, su, doğalgaz faturalarına otomatik ödeme talimatı verenlere ParaPuan hediye edilecek. QNB Finansbank tarafından alınan kampanya bilgilerine göre, CardFinans ve QNB First logolu kredi kartınızla veya QNB Finansbank vadesiz hesap üzerinden verilecek olan her yeni fatura talimatına 50 TL olmak üzere toplamda 150 TL’ye kadar ParaPuan verilecek. Kampanya 30 Eylül tarihinde bitecek.

QNB FİNANSBANK KAMPANYA AÇIKLAMASI VE KATILIM ŞARTLARI;

Kampanya 1-30 Eylül tarihleri arasında CardFinans ve QNB First logolu kredi kartları veya QNB Finansbank vadesiz hesabınız üzerinden verilen her yeni Otomatik Fatura Ödeme talimatı için geçerlidir. Kampanya süresi içinde iptal edilip yeniden verilen talimatlardan ödül kazanılamaz.

Vereceğiniz her yeni otomatik fatura ödeme talimatı için 50 TL olmak üzere, toplamda en fazla 150 TL değerinde ParaPuan kazanabilirsiniz.

Kredi kartından ödül kazanımı için talimat verilen faturanın 29 Şubat 2024 tarihine kadar en az 1 kez ödenmesi gerekir. Verilen talimatların 29 Mart 2024 tarihine kadar açık olması gerekmektedir. Bu tarihe kadar talimatların iptal edilmesi durumunda verilen ParaPuan ödülü geri alınacaktır. ParaPuan’ın kullanılmış olması durumunda kullanılan ParaPuan tutarı kredi kartı ekstrenize borç olarak kaydedilecektir.

Hesaptan verilen talimatlar için 31 Ekim 2023 tarihine kadar ilgili faturanın ödenmesi gerekmekte olup, kazanılan ParaPuan 1-10 Kasım 2023 tarihleri arasında CardFinans Nakit kartına, kredi kartından verilen talimatlar için kazanılan ödül faturanın ödendiği ayın son iş günü, CardFinans veya QNB First logolu kredi kartınıza yüklenecektir.

Ödeme tarihinde hesap bakiyesinin ya da kredi kartı limitinin yetersiz olması durumunda fatura ödeme işlemi gerçekleşmeyecektir.

Kampanya sadece CardFinans ve QNB First logolu kredi kartları ve QNB Finansbank vadesiz hesap üzerinden verilen talimatlar için geçerlidir.

25 GÜN BOYUNCA GEÇERLİ OLACAK

Kazanılan ParaPuan’ların kullanım süresi 25 gün olup, bu süre sonunda kullanılmayan ParaPuan’lar geri alınacaktır.

QNB Finansbank Şubelerinden, Çağrı Merkezi, QNB Mobil veya Bireysel İnternet Bankacılığından otomatik fatura ödeme talimatı verilebilir.

Her müşteri kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir ve toplamda en fazla 150 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.

ParaPuan kampanyasına dahil olan faturalar ile başka kampanyalara katılım gerçekleştirilemez.