EkonomiGündem

Elektrik faturasını otomatik ödeme talimatı verenler dikkat: Duyuru yapıldı!

Akbank internet sitesi üzerinden kampanyalarını duyurmaya devam ederken elektrik faturasını otomatik ödemeye verenlere açıklamada bulundu. Akbank’tan yapılan açıklamaya göre Axess’le Enerjisa otomatik fatura talimatından chip-para kazanma fırsatı verileceği bildirildi.

AKBANK DUYURDU

Akbank, Axess ile vereceğiniz Enerjisa Otomatik Fatura Ödeme talimatınıza 25 TL chip-para kazanabilme imkanı sunduğunu duyurdu. Nisan ayında vereceğiniz Enerjisa fatura talimatınız için, FATURAC yazıp 4566’ya gönderin. Kampanya katılımınız alındıktan sonra fatura talimatı için 25 TL chip-para fırsatından yararlanma fırsatı sundu.

Üstelik vereceğiniz ek fatura talimatları ile daha fazla chip-para kazanabilirsiniz. 1 veya 2 yeni fatura için 25 TL, 3 veya 4 yeni fatura için 75 TL, 5 veya daha fazla yeni fatura için 150 TL chip-para kazanma fırsatı yakalayın!

KAMPANYA DETAYLARI BELLİ OLDU

Axess, Axess Öğrenci ve Free asıl kartınız ile bu kampanyadan 1-30 Nisan 2023 tarihleri arasında yararlanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında birden fazla kartınız varsa minimum bir talimatın Axess veya Free kartınızda olması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında Axess, Axess Öğrenci ve Free kartlarınız ile otomatik ödeme talimatı vereceğiniz 1 veya 2 yeni fatura için 25 TL, 3 veya 4 yeni fatura için 75 TL, 5 veya daha fazla yeni fatura için 150 TL chip-para kazanabilirsiniz

Kampanya müşteri bazındadır. Nisan ayı boyunca kampanyaya dahil olan kartlarınızla vereceğiniz tüm fatura ödeme talimatlarından en fazla 150 TL chip-para kazanırsınız.
Kampanya kapsamında kazanacağınız ödül tutarı 2 Mayıs 2023’de kartınıza chip-para olarak yüklenecektir.

Ödül, sadece yeni vereceğiniz talimatlar için geçerlidir. Kredi kartınızdan verilen otomatik fatura ödeme talimatlarınızı iptal edip yeniden verirseniz veya banka hesabına tanımlı olan fatura ödeme talimatlarınızı iptal edip kredi kartınızdan verirseniz kampanyadan yararlanamazsınız.

Hesaptan verilen talimatlar kampanyaya dahil değildir. Kampanyadan ödül kazanmanız durumunda, ödül yükleme tarihinden itibaren 6 ay içerisinde ilgili otomatik ödeme talimatlarını iptal etmemeniz ve Otomatik Ödeme talimatı verdiğiniz faturaların tahsilatının yukarıda belirtilen kredi kartlarından yapılmış olması gerekmektedir. Aksi takdirde chip-para taahhüt sonunda geri çekilecektir.

Talimat kapsamında kredi kartından yapılacak fatura ödemelerinde bankanın belirlediği otomatik fatura ödeme faizi uygulanır. Ekstre asgari borcunun son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi veya kısmi ödenmesi durumunda, faturanın ödenme tarihinden son ödeme tarihine kadar fatura faiz oranı, son ödeme tarihinden borç kapanana kadar ödenmemiş asgari üzerinden gecikme faiz oranı ve asgari tutarı aşan kısım üzerinden fatura faiz oranı işletilir.

Kampanyadan faydalanmaya başlamak için 30 Nisan 2023’e kadar KAMPANYAYA KATIL butonuna tıklamanız veya FATURAC yazıp 4566’ya SMS göndermeniz yeterli. Kampanya katılımınız, kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından kayıt olduğunuz bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.

Ödül, Akbank müşterilerine Akbank tarafından sağlanan bir faydadır. Enerjisa faturalarından indirim teşkil etmez.

Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

Bir ay içinde sadece bir fatura kampanyasına dahil olabilirsiniz.