EkonomiKamu

Elektrik, Doğal gaz, Su faturasında adı soyadı yazanlara 500 TL verilecek: 3 faturanızı hemen getirin!

Elektrik, su, doğal gaz faturasında adı soyadı bulunan vatandaşlara açıklama yapıldı. 30 Eylül tarihleri arasında bankamıza ilk kez otomatik fatura ödeme talimatı verecek Akbanklı KOBİ’lerimiz, 3 adet fatura talimatına 500 TL chip-para kazanma imkanı veriyor. Hemen Akbank’a 3 faturanızı getirin kampanyadan yararlanın.

30 EYLÜL’DE SON BULACAK

Bu kampanyadan 01-30 Eylül tarihleri arasında yararlanabilirsiniz.

Kampanyamızdan, bankamıza ilk defa otomatik fatura ödeme talimatı verecek olan tüm Akbanklı KOBİ’lerimiz faydalanabilir.

Kampanya kapsamında hesabınızdan veya Axess Business, Axess KOBİ kartlarınız ile otomatik ödeme talimatı vereceğiniz 3 ve daha fazla fatura için 500 TL chip-para kazanabilirsiniz.

Kampanyaya tüm fatura talimatları dahildir.

1 ADET AÇIK AKBANK KARTI OLMASI GEREKİYOR

Kampanya kapsamında kazanılan chip-paraların yüklenmesi için hesaptan talimat veren Akbanklıların en az 1 adet açık Akbank kartı; ticari kredi kartından talimat veren Akbanklıların ise en az 1 adet açık ticari kredi kartı olması gerektiğini hatırlatırız.

Kampanya başlangıç tarihi öncesinde aktif olup kampanya süresi içinde iptal edilerek yeniden verilen talimatlar ve kampanya dönemi öncesinde iptal edilmiş olup kampanya döneminde aktifleştirilen talimatlar kampanya kapsamında değildir.

Kampanya kapsamında kazanılan chip-para ödül tutarlarının kontrolünün 6 Ekim’de yapılacağını, chip-para yüklemelerinin ise 9 Ekim’de gerçekleştirileceğini bildirmek isteriz. Kontrol tarihinde, ilgili tarihler arasında yeni verilmiş ve iptal edilmemiş olan otomatik fatura ödeme talimat adedinin kontrol edileceğini hatırlatırız.