Kültür Sanat

Ekranların eskimeyen dizisi Arka Sokaklar’a bomba transfer!

Türkiye’de uzun süredir devam eden Arka Sokaklar dizisi ile ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Kanal D ekranlarında seyirci ile buluşan diziye bomba bir transfer yapıldığı öğrenildi. Kulislerden gelen bilgilere göre, Arka Sokaklar’ın kadrosuna ünlü oyuncu ve sunucu Anıl Kurtuldu katıldı.

15 senedir Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar dizisi ile ilgili transfer bilgisi geldi. Dizinin kadrosuna Babil, İstanbullu Gelin, Kara Sevda gibi dizilerde rol alan Anıl Kurtuldu katıldı. Oyuncu dizide terörle mücadele polisi Muzaffer’e hayat verecek.

Arka Sokakların kadrosunda Şevket Çoruh, İlker İnanoğlu, Zafer Ergin ve Özgür Ozan gibi başarılı isimler yer alıyor.

Arka Sokaklar son bölümde olanlar:

22 Ocak 2021 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar’ın 574. Bölümde ekip, Bahar’ın gördüğü eziyet karşısında yıkılıyor!


Bahar, Zafer tarafından yakalanır ve büyük eziyet görür. Zafer onu ölüme terk eder. Bahar, zor da olsa kendine gelir. Atıldığı yerden kendi imkanlarıyla uzaklaşmaya başlar. Sonrasında bir kanalın yanında bayılır. Ekip arkadaşları kayıp olmasından dolayı telaşlılardır. Hüsnü’ye, Jandarmadan telefon gelir. Bahar, baygın halde bulunmuştur ve ağır yaralıdır. Hastaneye kaldırılan Bahar ameliyata alınır. Durumu ciddidir. Gördüğü eziyetten dolayı kafatasında kırık ve yüzünde ciddi yaralar vardır. Hakan, sevdiği kadının başına gelenleri duyunca öfkeden kudurur.

Başta Hakan olmak üzere ekip, Zafer’in peşine düşer. Zafer ise, Amca lakaplı Servet’in evinde gizlenmiştir. Servet onu yurt dışına kaçırmak için birisiyle anlaşır. Ekip, Servet’in adamını yakalayınca Zafer ile ilgili plan ortaya çıkar. Zafer’in kaçacağı gün operasyon düzenleyen ekip onu elinden kaçırır. Peşine düşen ekip dışında bir kişi daha Zafer’in peşindedir: Hakan.. Zafer’i kıstırdıkları yerde birden Hakan ortaya çıkar ve Zafer’i vurur.