Kredi kartı borcu olanlar müjde! Vakıfbank'tan kredi kartı borcu yapılandırma...

Son dakika! Vakıfbank kredi kartı yapılandırma kampanyasını açıkladı. Kredi kartı borcu olanlara kolaylık sağlamak amacıyla bankalar yeni düzenlemeye gidiyor. Ziraat Bankası'nın ardından Vakıfbank son dakika haberiyle duyurdu.

Kredi kartı borcu olanlar müjde! Vakıfbank'tan kredi kartı borcu yapılandırma...

Son dakika! Vakıfbank kredi kartı yapılandırma kampanyasını açıkladı. Kredi kartı borcu olanlara kolaylık sağlamak amacıyla bankalar yeni düzenlemeye gidiyor. Ziraat Bankası'nın ardından Vakıfbank son dakika haberiyle duyurdu. Vakıfbank kredi kartları, bireysel ve ticari kredilerin yapılandırması paketi açıklandı. Vakıfbank da kart borçlarına yönelik 24 aya kadar yüzde 1,10 60 aya kadar ise yüzde 1,20 aylık faiz ile kredi kullandıracak.

Kredi kartı borcu yapılandırması uygulamasına Ziraat Bankası'nın ardından VakıfBank da katıldı. 

VakıfBank, bireysel kredi kartı müşterilerine 60 aya varan vadelerle borç yapılandırma imkanı tanıyan bir kampanya başlattı. 

0,98 FAİZ FIRSATI

Yapılandırma, aylık yüzde 1,10 faiz oranıyla 24 aya; aylık yüzde 1,20 faiz oranıyla da 60 aya kadar vadelerle gerçekleştirebilecek.

Borçları 3 milyon TL’nin altında olan ve geçtiğimiz yıl sonu itibarıyla ödemelerinde 31 gün ve üstü aksama bulunanlara 6 aya varan ödemesiz dönemle yapılandırma imkanı tanınacak.

Banka, kredi borcunu ödemekte zorlanan bireysel müşterilerine, borçlarını 3 ay ödemesiz dönem ile 36 aya varan vadelerle yapılandırma, ticari segmentteki müşterilerine ise 6 ay ödemesiz olarak 60 aya kadar aylık yüzde 0,98’den başlayan faiz oranları ile ödeme fırsatı sunacak.

TAKİBE DÜŞEN 100 BİN LİRANIN ALTINDAKİ KREDİNİN BORCU SIFIRLANACAK

VakıfBank ayrıca, 2018 yıl sonundan önce 100 bin TL’nin altındaki kredisi takibe aktarılan müşterilerinin, borçlarını peşin ya da 12 aya kadar taksitle ödemeleri halinde, takibe aktarım sonrası tüm faizlerini sıfırlayacak. Başvuruların 30 Nisan’a kadar yapılması gerekiyor.

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2019, 12:25
YORUM EKLE