Konut kredisi faiz oranları 2018|En düşük konut kredisi faizleri

Milyonlarca vatandaş, konut kredisi faiz oranlarını araştırmaya devam ediyor. Ev almak isteyen vatandaşlar, en uygun konut kredisi faizleri için bankaların faiz oranlarını merak ediyor. Ziraat Bankası'ndan sonra Vakıfbank'tan da müjdeli haber geldi. İşte konut kredisi faiz oranları 2018...

EKONOMİ 17.12.2018, 19:45
Konut kredisi faiz oranları 2018|En düşük konut kredisi faizleri

Milyonlarca vatandaş, konut kredisi faiz oranlarını araştırmaya devam ediyor. Ev almak isteyen vatandaşlar, en uygun konut kredisi faizleri için bankaların faiz oranlarını merak ediyor. Ziraat Bankası'ndan sonra Vakıfbank'tan da müjdeli haber geldi.  İşte konut kredisi faiz oranları 2018...

Ziraat Bankası'nda konut kredisi faizleri 1,78'den işlem görürken, anlaşmalı inşaat firmaları için faiz oranları 0,98'e düştü. Ziraat Bankası konutla ilgili şu açıklamalarda bulunmuştu: ''Ülkemize katma değer sağlayan her ekonomik faaliyete destek verme vizyonumuz doğrultusunda, ekonomimizin lokomotifi konumunda olan konut/inşaat sektörüne yönelik uzun yıllardır etkin finansal çözümler sunmaktayız. Bankamız; bugüne kadar konut sektörüne sunduğu öncü çözüm önerilerine bir yenisini daha ekleyerek, bugün itibariyle hem Bankamız ile kredili çalışmakta olan konut üreticisi firmalarımızın hem de bireysel müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte yeni bir uygulama başlatmıştır.''

Ziraat Bankası'nın ardından Vakıfbank'ta konut kredisi faizleri hakkında müjdeli haberi vatandaşlarla paylaştı. Vakıfbank aktif kredili müşterisi olan firmaların ürettiği konutlardan satın almak isteyen bireysel müşterilere, kampanyaya dahil olan firmaların da katkısıyla aylık yüzde 0.98 faizle 120 ay vadede 500,000 TL'ye kadar konut kredisi kullandıracak. Yapılan yazılı açıklamaya göre, uygulama kapsamındaki konut kredisi ödemelerinin bir kısmı firmaların Vakıfbank'taki ticari risklerine mahsup edilirken kalan kısmı da ilgili firmalara nakit akışı sağlayacak.

EN UYGUN KONUT KREDİSİ FAİZLERİ

İNG Bank Konut Kredisi Faiz Oranı

İNG Bank 60 aya kadar olan vadelerde yüzde 2.01, 61-120 ay aralığında olan vadelerde ise yüzde 1.91 konut kredisi faiz oranı sunuyor.

ICBC Yeni Evim Konut Kredisi Faiz Oranı

Standart konut kredisi ürünü kapsamında yüzde 2.8 faiz oranı uygulayan ICBC Bank, ilk evini alacak müşterilerine özel uyguladığı kampanyalı Yeni Evim Konut Kredisi ürünü kapsamında 120 ay vade için yüzde 1.92 faiz oranı ile konut kredisi kullandırıyor.

Kuveyt Türk Konut Finansmanı Kar Payı

Kuveyt Türk Bankası gerçekleştirdiği konut finansmanı kar payı indiriminin ardından kar payı oranlarını 60 aya kadar yüzde 1.89, 61-120 ay vade aralığında ise yüzde 1.94 olarak güncelledi.

DenizBank Konut Kredisi Faiz Oranı

DenizBank 100 bin TL ye kadar olan konut kredilerinde 60 ay vadeye kadar yüzde 1.99, 61-300 ay arasında ise yüzde 2,29 faiz oranları ile konut kredisi kullandırıyor.

Yorumlar (0)