“İncir Evi” lezzetleri ile fark yarattı

EGİAD Eski Başkanı Temel Aycan Şen’in sahibi olduğu Türkiye’nin ilk butik incir satış mağazası “İncir Evi”, EGİAD’ın 6. Sektör Tanıtım Günleri ve İş Zirvesi Fuarı’na lezzet kattı.

“İncir Evi” lezzetleri ile fark yarattı
EGİAD tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen “6. Sektör Tanıtım Günleri ve İş Zirvesi” fuarına, EGİAD’ın 11. Dönem Başkanı Temel Aycan Şen’in sahibi olduğu Türkiye’nin ilk butik incir satış mağazası “İncir Evi” birbirinden değişik tatlarıyla lezzet kattı.
EGİAD üyelerinin bir araya geldiği ve ticari işbirlikleri geliştirdikleri bir platform olan Sektör Tanıtım Günleri ve İş Zirvesi Fuarı’nda, üyelere ait firmaların, ürün ve hizmetlerini tanıtma ve sergileme imkanı buldukları standlar, ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.
Şentaş İncir Evi’nin sahibi Temel Aycan Şen, “Her yıl yaklaşık 80 EGİAD üyesi firmanın katılım gösterdiği etkinlikte üyelerimiz, firmalarını daha yakından tanıtma, ürün ve hizmetleri hakkında bilgi verme imkanını bulmaktadır. Bu yıl altıncısı düzenlenen etkinlik firmalarımızın tanıtımı için de oldukça yararlı oluyor. İncir Evi olarak ürünlerimizi en şık ambalajlarla tüketiciye ulaştırıyoruz. İncir Evi, dost ve müşterileri için kendine has bir armağan yaratmak isteyenlerin, istenen karışımlarda ve ambalajlarda hediyelikler oluşturarak ve içlerine koydukları mesajlarla bu hediyeleri kişiselleştiren tutkunlarının tercihi olmuştur” dedi.
Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2015, 23:01
YORUM EKLE