Hacı Baba Pastanelerinin 15. Şubesi İstanbul Bahçelievler'de açıldı.

Hacı Baba Pastaneleri'nin 15. Şubesi İstanbul Bahçelievler'de coşkulu bir açılışa ev sahipliği yaptı. Pek çok ünlü simanın katıldığı açılışa eski Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış, Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu, Sedat Peker, dünyaca ünlü yapımcı yönetmen fotoğraf sanatçısı Ali Eşitmez, Diyarbakır Erdemliler Harekatı Başkanı Atilla Kaymaz, ünlülerin menajeri ünlü organizatör Poyraz Yıldız, Zen Medya Yapım Şirketi Kurucu ortaklarından Turgay Yücel ve daha pek çok ünlü simanın katıldığı Hacı Baba Pastanelerinin açılışı görkemli bir açılışa ev sahipliği yaptı.

EKONOMİ 29.04.2018, 00:03
Hacı Baba Pastanelerinin 15. Şubesi İstanbul Bahçelievler'de açıldı.

Hacı Baba Pastanelerinin 15.Şubesi İstanbul Bahçelievler'de coşkulu bir açılışa ev sahipliği yaptı. Pek çok ünlü simanın katıldığı açılışa eski Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu, Sedat Peker, dünyaca ünlü yapımcı yönetmen fotoğraf sanatçısı Ali Eşitmez, Diyarbakır Erdemliler Harekatı Başkanı Atilla Kaymaz, ünlülerin menajeri ünlü organizatör Poyraz Yıldız, Zen Medya Yapım Şirketi Kurucu ortaklarından Turgay Yücel ve daha pek çok ünlü simanın katıldığı Hacı Baba Pastanelerinin açılışı görkemli bir açılışa ev sahipliği yaptı.

Hacı Baba Pastaneleri sahibi Yılmaz Elaldı Hacı Baba Pastanelerinin 15. şubesini İstanbul Bahçelievler'de açmaktan son derece mutlu olduklarını söylerken kendilerini yalnız bırakmayan misafirlerine teşekkür etti.

Yorumlar (0)