Emekli maaşları ne zaman yatacak belli oldu. Emekli aylıkları ve Emekli bayram ikramiyesi ne zaman verilecek

Son dakika emekli maaşının hesaplara yatacağı gün belli oldu. Emekli maaşları ne zaman yatıracak belli oldu. Emeklilere bayram ikramiyesi ne zaman hangi gün yatacak sorusunun yanıtı yüz binlerce vatandaş tarafından araştırılan konular arasında yer alıyor. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, bayram ikramiyelerinin Bağ-Kur ve SSK emeklilerine yatacağı tarih hakkında bilgiler paylaşmıştı. Emekliler bayram ikramiyeleri ve emekli maaşlarının bayramdan önce yatıp yatmayacağını merak ediyor. Peki, emeklilere bayram ikramiyesi ne zaman hangi gün yatacak?

EKONOMİ 15.08.2018, 23:30 15.08.2018, 23:36
Emekli maaşları ne zaman yatacak belli oldu. Emekli aylıkları ve Emekli bayram ikramiyesi ne zaman verilecek

Emeklilere Müjde! Emekli aylıkları 18 Ağustos'ta hesaplara yatacak. Emekliler Ayın 18'i itibar ile maaşlarını çekebilirler.

Emekliye bayram ikramiyesi ve emekli maaşlarının Kurban Bayramı öncesinde hesaplara yatacağına dair açıklamaların yapılmasının ardından gözler yapılacak olan duyuruya çevrildi. Geçtiğimiz bayram öncesinde 1000 liralık ikramiyeyi emeklilerin hesabına yatıran bakanlık, Kurban Bayramı öncesinde de aynı işlemi gerçekleştirecek. Peki, emeklilerin merakla beklediği ikramiye ve maaş ödemesi ne zaman yapılacak? İşte, emekliye bayram ikramiyesi ve maaş ödemeleri hakkında detaylı bilgiler

Yorumlar (1)
Ayhan Gezer 1 yıl önce
yalakalık yapmayın yalnızca doğruyu yazın.Ben26sında alıyom bizimki yatmamış'bunuda yaz.