e-PTT AVM tanzim satış nedir? e-Tanzim satış fiyatları ne kadar? e-PTT tanzim satış giriş ekranı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın isteğiyle İstanbul ve Ankara'nın il ve ilçe merkezlerinde tanzim satış noktaları kuruldu. Böylelikle vatandaşlar; domates, patates, patlıcan, sivri biber gibi besin maddelerini aracısız olarak direk devlet eliyle satın alabiliyor. ePTTAVM ile birlikte sizde tanzim merkezlerine gitmeden e-Tanzim satışlarından faydalanabilirsiniz. eptt avm ile sivri biberin kilosu 6 TL, kırmızı biberin kilosu 6 TL, soğanın kilosu 2 TL, patatesin kilosu 2 TL, domatesin kilosu 3 TL... e-Tanzim satışları için epttavm giriş ekranı haberimizin detayında...

EKONOMİ 18.02.2019, 19:28
e-PTT AVM tanzim satış nedir? e-Tanzim satış fiyatları ne kadar? e-PTT tanzim satış giriş ekranı

Gün içinde en çok kullandığımız patates, soğan, yeşil biber, kırmızı biber, patlıcan, domates gibi ana besin kaynakları aracıların haksız kazançlarından dolayı marketlerde çok yüksek fiyatlara satılıyor. Bu gidişatı önlemek için Başkan Erdoğan'ın emriyle tanzim satış noktaları açıldı. Ayrıca tanzim merkezlerine gitmek istemeyen vatandaşlar için epttavm ile e-tanzim satışı yapılabilmekte, fiyatlar ise marketlerdeki fiyatlarla neredeyse yarı yarıya... e-Tanzim satış fiyatları ne kadar? ePTTAVM giriş ekranı burada.

Evlerimizde pişen yemeklerde, salatalarda, çorbalarda aynı şekilde dışarda yediğimiz tüm yemeklerde mutlaka olan besinler nelerdir? Bu sorunun cevabı e-tanzim satışında marketlerdeki fiyatlardan yarı yarıya satılan ürünler ile aynı. Domates, patlıcan, yeşil biber, soğan, patates ve kırmızı biber... Siz de ePTTAVM ile oldukça kaliteli ürünleri market fiyatlarının yarısına e-tanzim satışıyla sipariş verin bu ürünler size gelsin.


e-PTTAVM ile e-Tanzim satışındaki fiyatlar

SOĞAN 1 KG - 2 TL

PATATES 1 KG - 2 TL

DOMATES 1 KG - 3 TL

SALATALIK 1 KG - 4 TL

PATLICAN 1 KG - 4.50 TL

SİVRİ BİBER 1 KG - 6 TL

KIRMIZI BİBER 1 KG - 6 TL

ÇARLİSTON BİBER 1 KG - 6 TL

E-PTTAVM GİRİŞ EKRANI (https://www.epttavm.com/kampanyalar/turkiye-kazanacak/turkiye-kazanacak?utm_medium=banner&utm_source=transactional&utm_campaign=upper_banner_https://www.epttavm.com/kampanyalar/turkiye-kazanacak/turkiye-kazanacak)

Yorumlar (0)
22°
açık