Dolarda son durum nedir? 11 Kasım güncel dolar - euro ne kadar oldu?

Son dakika ekonomi haberleri... Yatırımcılar tarafından son dakika dolar kuru yakından takip ediliyor. Peki haftaya yukarı yönlü başlayan dolar TL kuru ne kadar? Yatırımcıların merak ettiği "dolar düştü mü?" ,"euro TL kuru ne kadar?" gibi sorularının yanıtı haberimizde...

EKONOMİ 11.11.2019, 09:35
Dolarda son durum nedir? 11 Kasım güncel dolar - euro ne kadar oldu?

Son dakika dolar kuru... Yatırımcılar tarafından ekonomi piyasası ve dolar kuru merakla takip ediliyor. Dolar yeni haftaya hareketli başladı. Peki, 11 Kasım dolar kç tl oldu? Güncel dolar fiyatı nedir? İşte canlı dolar TL kuru...

Geride bıraktığımız hafta 5.73 - 5,76 bandında dalgalanan dolar kuru, yeni haftaya 5,77 civarında seyrederek başladı.

EURO NE KADAR?

Euro/TL ise 6,36 seviyesinde işlem görüyor.

Yabancı yatırımcı ilgisini net bir şekilde ortaya koyan ihracın Türk lirası varlıklara pozitif yansıdığını ifade eden uzmanlar, bugün piyasada gözler Hazine ve Maliye Bakanlığınca düzenlenecek olan, 2 ve 5 yıl vadeli tahvil ihalesinde olacağını kaydetti.

DOLAR TL NE KADAR?

Günün ilk saatlerinde saat 6.20 sıralarında 5.77 lira seviyesine kadar ulaşan dolar TL kuru, aşağı yönlü seyir izleyerek 5,76 TL seviyesine kadar geriledi. Saat 08.00’de bigpara .com’da kaydedilen bilgilere göre dolar TL bugün 5,76 TL seviyesinden işlem görüyor.

Teknik açıdan dolar/TL'de 5,7420'nin destek konumunda olduğunu iade eden analistler, bu seviyenin altında kapanışlar olması durumunda düşüşün ivme kazanacağını ve 5,68'in gündeme gelebileceğini dile getirdi.

Yorumlar (0)