Dolar ne kadar? İşte 13 Kasım canlı dolar kuru

Son dakika dolar kuru yatırımcılar tarafından merakla takip ediliyor. Dolar kuru 13 Kasım Çarşamba sabahına 5,77 seviyesinde başladı. Peki, dolarda son durum nedir? İşte, son dakika canlı dolar kuru...

EKONOMİ 13.11.2019, 10:04
Dolar ne kadar? İşte 13 Kasım canlı dolar kuru

Son dakika ekonomi haberleri... Yatırımcılar tarafından son dakika dolar kuru yakından takip ediliyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı Donald Trump arasında gerçekleşecek kritik zirveye odaklanan dolar sakin bir seyir izliyor.. Peki, dolarda son durum nedir? 

Dolar TL kuru 13 Kasım Çarşamba günü yatırımcılar ve ekonomi gündemini takip edenler tarafından merakla araştırılıyor. Gün içerisinde döviz alışverişi yapmak isteyenler ve piyasa gündemini takip edenler bir yandan da ABD’deki Erdoğan Trump görüşmesine kilitlenmiş durumda peki dolar TL ne kadar, kaç TL? İşte, 13 Kasım dolar TL kuru…

Dolar TL kuru, ekonomi gündemini takip edenler ve yatırımcıların yakın markajında yer alıyor. Genel olarak yatay yönlü seyrini muhafaza eden dolar TL kurunda ekonomi çevrelerinin gözü bugün ki ABD zirvesinde… Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ABD Başkanı Trump arasında gerçekleşecek olan zirvenin piyasalardaki ve özelde de dolar TL kuru üzerindeki etkisi görüşme sonrasında dikkatle takip edilecek.

Peki, bugün dolar ne kadar, kaç TL? İşte, 13 Kasım güncel dolar TL kuru…

DOLAR KAÇ TL?

Serbest piyasada dolar TL kuru bir önceki günün kapanış değerlerine yakın seviyede seyrini sürdürüyor.  Dolar kuru güne 5.76 TL – 5.77 TL bandında başladı. Bigpara.com’da yer alan bilgilere göre ise saat 08.00 itibariyle dolar 5,77 TL seviyesinden serbest piyasada işlem görüyor.

Yorumlar (0)