Dolar bugün ne kadar? |18 Şubat dolar kuru ne kadar oldu?

Dolar bugün ne kadar? 18 Şubat dolar kuru ne kadar oldu? FED faiz artışlarında agresif bir atak olmaması dolayısıyla dolar olağan seyrediyor. Dolar fiyatları son durum...Dolar kaç lira oldu? Vatandaşlar doların yeni haftaya nasıl başladığını merak ediyor. İşte detaylar...

Dolar bugün ne kadar? |18 Şubat dolar kuru ne kadar oldu?

Dolar bugün ne kadar? 18 Şubat dolar kuru ne kadar oldu? FED faiz artışlarında agresif bir atak olmaması dolayısıyla dolar olağan seyrediyor. Dolar fiyatları son durum...Dolar kaç lira oldu? Vatandaşlar doların yeni haftaya nasıl başladığını merak ediyor. İşte detaylar... Dolar/TL, bu sabah 5.28 TL seviyelerinde giriş yaptı. Euro/TL ise 5.98 TL bandında işlem görüyor.

Geçtiğimiz hafta Fed'in faiz artışlarında agresif bir atak yapmayacağını yönündeki beklenti ve Türkiye Merkez Bankası'nın sıkı duruşunda devamlılık göstereceğini belirtmesi dolar/TL kurunun 5.30'lardan 5.20'lere çekilmesinde etkili olsa da yeni haftanın ilk gününde dolar 5.28 dolaylarında seyrediyor.

Bugün yurt içinde ve yurt dışında piyasaları etkileyecek önemli bir veri akışı bulunmuyor. TÜİK'in Ocak ayı konut satış istatistiklerini açıklaması bekleniyor. Küresel piyasalarda ise ABD - Çin ticari gerilimine yönelik gelişmeler takip ediliyor.

YORUM EKLE