Altın fiyatları ne kadar? 23 Kasım güncel altın fiyatları| Çeyrek, yarım, tam altın ne kadar?

Haftanın son iş günü olan 23 Kasım Cuma altın fiyatları hakkında son dakika gelişmeleri yaşanmaya devam ediyor. Toplumumuzun her katmanındaki bireyler altın fiyatları hakkında ilgiyle araştırmalarını sürdürüyor. Bugün altın fiyatları ne kadar oldu? 23 Kasım gram altın, çeyrek altın, yarım altın, tam altın ve Cumhuriyet altın fiyatları anlık değişimleri haberimizde.

EKONOMİ 23.11.2018, 10:11 23.11.2018, 10:32
Altın fiyatları ne kadar? 23 Kasım güncel altın fiyatları| Çeyrek, yarım, tam altın ne kadar?

Altın fiyatları hakkındaki en güncel detaylar burada, altın fiyatları güne nasıl başladı? Toplumsal değerler ve ortak hafıza kültürü oluşturur. Bizim sosyal yapımızda da altına olan talep oldukça fazladır. Düğünlerde nesillerden nesillere geçen bir alışkanlık vardır ve altın en çok armağan edilen nesnedir. Bu alışveriş karşılıklı olduğundan sosyal yardımlaşma ve birlikteliği de sağlar. Özel olarak hazırladığımız içeriğimizde 23 Kasım Cuma altın fiyatları hakkındaki detayları inceleyebilirsiniz.

ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU? 23 KASIM

Ülkemizde altın fiyatları araştırmaları yalnızca düğünlerde hediye etmek için değil yatırım olarak değerlendirildiği için de merak edilir. Öyle ki; dolar ve eurodan bağımsız olarak altın, vatandaşlar arasında en çok tercih edilen birikim aracıdır.

GRAM ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Gram altın konusunda vatandaşların ilgisi her geçen gün artmaktadır. 23 Kasım Cuma günü altın fiyatları 209,55 TL'den alınırken 209,59 TL'den satılmaktadır. Özellikle bir dönem piyasalarda yaşanan dalgalanmalar sonucu çeyrek altının fiyatının yükselmesinden sonra gram altına olan talep de arttı.

ÇEYREK ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Kuşkusuz çeyrek altın ülkemizde en çok araştırılan konu başlıkları arasında yer alır. Çeyrek altın dendiğinde hem düğünlerde girilen sıralar hem de yastık altı birikimleri akla gelir. Çeyrek altın 23 Kasım Cuma sabahı 334,35 TL'den alınırken 341,97 TL'den satılmaktadır. Evlerde biriktirilen altınların çoğu da çeyrek altındır.

YARIM ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Yarım altın konusunda vatandaşların araştırmaları devam etmektedir. Yarım altın fiyatları birikim açısından değerlendirilir. Yarım altın bu sabah saatlerinde 666,61 TL'den alınırken 683,93 TL'den satılmaktadır. Yarım altın yatırım olarak değerlendirildiğinden kolay kolay bozdurulmaz.

TAM ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Tam altın, düğünlerde gelin ve damadın aile fertleri, yakınları ve dostları tarafından hediye edilir ayrıca yatırım olarak da değerlendirilen tam altın bu sabah saatlerinde 1.337,40 TL'den alınırken 1.363,68 TL'den satılmaktadır.

CUMHURİYET ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Cumhuriyet altını ile çeyrek altın arasında ciddi benzerlikler söz konusudur ikisi de uzun vadeli yatırımdır. Cumhuriyet altını çeyrek altından hem daha ağır hem daha pahalı olduğundan kolay kolay bozdurulmaz. Cumhuriyet altını 23 Kasım Cuma günü 1.386,00 TL'den alınırken 1.407,00 TL'den satılıyor.

Yorumlar (0)
23°
açık