Ekonomi

Ekonomi paketi ile özel sektör çalışanlarına büyük avantajlar!

Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi kapsamında Halkbank tarafından özel sektör çalışanlarına ilişkin başlatılan kampanyalar hakkında bir açıklama yapıldı ve bu açıklamada özel sektör çalışanlarına sunulan avantajlar belirtildi.

Halkbank tarafından yapılan bu açıklamada özel sektörde çalışan Avukat, Mühendis, Muhasebeci, Mali Müşavir, Sahne Sanatçıları, Öğretmen müşterilere özel faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kampanyası düzenlendiği belirtilerek bankacılık işlemlerinde kolaylık sağlandığı da vurgulandı.

Ayrıca yapılan açıklamada Halkbank Mobil karekodla günlük 5 bin liraya kadar para çekme imkanı sağlandığı da belirtildi.

BANKANIN DUYURDUĞU KAMPANYALAR

Konu ile ilgili olarak Halkbank tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Özel Sektörde çalışan Avukat, Mühendis, Muhasebeci, Mali Müşavir, Sahne Sanatçıları, Öğretmen müşterilerimize özel faiz oranları ile Özel Sektör Çalışanlarına İhtiyaç Kredisi

Bankacılık işlemlerinizi; Şubelerimize gelmeden, Halkbank Mobil, İnternet Şubesi, Bank24’ler ve Halkbank Dialog kanallarımızdan 7/24 kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Bank24’lerimizden kartınızla ve Halkbank Mobil karekodla günlük 5.000 TL’ye kadar para çekebilirsiniz.

Banka kartlarınız ve kredi kartlarınız ile yurt içi diğer banka ATM’lerinden yapacağınız Para Çekme, Para Yatırma, Kredi Kartı Borç Ödeme, Bakiye Sorgulama, Kredi Kartı Borç Sorgulama ve Kredi Kartı Limit Sorgulama işlemlerinizi ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz.

Bank24’lerimizden Kartsız Para Yatırma işlemlerinizi ücretsiz yapabilirsiniz.

Paraf ile 250 TL’ye kadar şifresiz temassız işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi için TIKLAYIN.