Gündem

EGO’ya binenler: Saat verilerek açıklandı, otobüs kullanacak olanlara yeni duyuru!

EGO Genel Müdürlüğü, Ankaralılar için duyuruda bulundu. Yapılan açıklama ile bugün toplu taşımada alınan önlemler açıklandı. Söz konusu açıklamada, saat 21.45’te başlayacak Ankaragücü-Konyaspor Süper Lig maçının 23.50’de bitmesi beklendiği bildirildi. İzlemeye gidecek vatandaşların sorun yaşamaması için alınan önlemler açıklandı.

EGO Genel Müdürlüğü Eryaman Stadyumu’ndan hareket etmek üzere saat 23.55’ten itibaren 531, 540 ve 561 hatlarına körüklü otobüsle ilave servis planlaması yapıldığını bildirdi. Söz konusu düzenlemenin Ankaragücü-Konyaspor Süper Lig maçı için yapıldığı bildirildi.

Söz konusu açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

Ankaragücü-Konyaspor Süper Lig maçı bugün, Eryaman Stadyumu’nda oynanacaktır.
Saat 21.45’te başlayacak müsabakanın 23.50’de bitmesi bekleniyor.
EGO Genel Müdürlüğü, karşılaşmayı izlemeye gidecek vatandaşlarımızın herhangi bir sorun yaşamamaları için toplu taşımada gerekli bütün önlemleri almıştır. Buna göre:

EGO Otobüs Planlaması:

Eryaman Stadyumu’ndan hareket etmek üzere saat 23.55’ten itibaren 531, 540 ve 561 hatlarına körüklü otobüsle ilave servis planlaması yapılmıştır. Ayrıca araçlarımız hazır bekletilecektir. Baş memurlarımız sahada hazır bulunacak ve yoğunluk olması durumunda hazır bekletilen körüklü araçlarımız derhal servise alınacaktır.

Raylı Sistemlerde:

Müsabaka nedeniyle maç çıkış saatinde Devlet Mahallesi’nde bulunan cep hattında iki yedek tren bulundurulacak ve maç bitiminde normal tren seferleriyle birlikte işletmeye alınacaktır. İstasyon, anlık olarak gözlenerek gerekli olması halinde de derhal ilave sefer konulacaktır