Sarıgöl emniyetinden öğrenciler için örnek çalışma - Haber

Sarıgöl emniyetinden öğrenciler için örnek çalışma

Sarıgöl İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Amirliği, Atatürk Ortaokulu öğrencileri için 50 bisiklet kapasiteli bisiklet garajı yaprak öğrencilerin hizmetine sundu.Öğrencileri bisiklet binmeyi özendirmek, park yapma alışkanlığını...

Sarıgöl emniyetinden öğrenciler için örnek çalışma

Sarıgöl İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Amirliği, Atatürk Ortaokulu öğrencileri için 50 bisiklet kapasiteli bisiklet garajı yaprak öğrencilerin hizmetine sundu.

Öğrencileri bisiklet binmeyi özendirmek, park yapma alışkanlığını kazandırmak, bisikletlerin çalınmasını önlemek ve çocukların motosiklet kullanmasını önlemek amacıyla Sarıgöl Trafik Tescil ve Denetleme Amirliği tarafından Atatürk Ortaokulu önüne bisiklet garajı yapıldı. Garaj, öğretmenler, öğrenciler ve veliler tarafından beğeni ile karşılandı. Çalışmayla ilgili bilgi veren Sarıgöl İlçe Emniyet Müdür Vekili Komiser Seydi Kazez, ’’Atatürk Ortaokulu’na servislerle gelemeyen öğrenciler bisikletlerini kullanarak geliyorlardı. Trafik Tescil ve Denetleme Amirliği’nde görevli polis arkadaşlarım kendi aralarında yardımlaşma ile öğrencilere bisiklet garajı yaptırdılar. Garajda her bisikletin ayrı yerlere park edilmesi için demirden peron yapılarak, bisiklet kullanıcılarına güvenlik amacıyla kilit hediye edildi. Uygulama, öğretmen,öğrenciler ve veliler tarafından memnuniyetle karşılandı. Örnek bir çalışma oldu. Arkadaşlarıma teşekkür ederim’’dedi.

Öğrenciler uygulamadan memnuniyetlerini dile getirerek, polis ekiplerine teşekkürlerini ifade ettiler.
YORUM EKLE
HABERLER
Firma Rehberi Tüm Firmalar
Z-Klinik İşitme Cihazları
Z-Klinik İşitme Cihazları

EĞİTİM ve ÖĞRETİM

İzmir-Çiğli

Famas Danışmanlık - Kozmetik Danışmanlığı
Famas Danışmanlık - Kozmetik Danışmanlığı

BİLGİSAYAR - TEKNOLOJİ

İzmir-Bornova

İzmir Ev Taşımacılık
İzmir Ev Taşımacılık

Bilişim

İzmir-Karşıyaka