Minik öğrencilerden Başkan Kocadon’a ziyaret

Bodrum’da anaokulu öğrencileri, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti.Bodrum’da faaliyet gösteren Özel bir anaokulunda eğitim gören minik öğrenciler ve okul yönetimi Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u...

Minik öğrencilerden Başkan Kocadon’a ziyaret

Bodrum’da anaokulu öğrencileri, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti.

Bodrum’da faaliyet gösteren Özel bir anaokulunda eğitim gören minik öğrenciler ve okul yönetimi Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyaret etti. 5-6 yaş grubundaki minikler Başkan Kocadon’a, belediye başkanı ve belediyelerin görevleri hakkında sorular sorarak bilgi aldı. Kendisine yöneltilen soruları içtenlikle cevaplandıran Başkan Kocadon, miniklere öğütler vermeyi de ihmal etmedi.

Başkan Mehmet Kocadon, her şeyin başında sevgi ve saygı olduğunu ifade ederek, “Önce arkadaşlarınızı çok seveceksiniz ve onlara saygı duyacaksınız. Okumayı sevecek ve öğretmenlerinize her zaman saygı duyacaksınız. Okula gelip gitmekten büyük keyif alacaksınız. Bir şeyi ne kadar çok severek yaparsanız o kadar başarılı olursunuz. Arkadaşlarınızla iyi geçinin, öğretmenlerinize de fazla yaramazlık yapmayın.” dedi.

Ziyaret sonunda ise öğrenciler, yapmış oldukları “Mehmet Kocadon” temalı resimlerini Başkan’a hediye etti. - Ege Haber
YORUM EKLE