Köşk Meslek Yüksek Okulu Türk Kızılayı’nın yanında - Haber

Köşk Meslek Yüksek Okulu Türk Kızılayı’nın yanında

Türk Kızılay’ı tarafından Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Köşk Meslek Yüksek Okulu’nda (MYO) kan bağışı kampanyası düzenlendi.Geçtiğimiz yıl Kızılay’a kan bağışı konusunda Türkiye’deki üniversiteler arasında ilk sırada...

Köşk Meslek Yüksek Okulu Türk Kızılayı’nın yanında

Türk Kızılay’ı tarafından Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Köşk Meslek Yüksek Okulu’nda (MYO) kan bağışı kampanyası düzenlendi.

Geçtiğimiz yıl Kızılay’a kan bağışı konusunda Türkiye’deki üniversiteler arasında ilk sırada yer alarak sosyal sorumluluk anlamında üstüne düşen görevleri yerine getiren Adnan Menderes Üniversitesi; bu yıl da aynı duyarlılığı Köşk MYO’nun kan bağışı kampanyası ile sürdürdü. Kampanyaya katılan Köşk Meslek Yüksek Okulu’nda görevli personel ve öğrenciler ile Köşk Kaymakamlığı personelleri kan bağışında bulunarak örnek bir davranışa imza attı.

Kızılay yetkilileri tarafından, kan bağışının önemi hakkında bilgilendirme yapılan kampanya sonucunda Kızılay’a 96 ünite kan bağışında bulunuldu. Okul yönetimi tarafından kan bağışında bulunan personele, öğrencilerimize ve yetkililere teşekkür edildi.
YORUM EKLE
HABERLER
Firma Rehberi Tüm Firmalar
Z-Klinik İşitme Cihazları
Z-Klinik İşitme Cihazları

EĞİTİM ve ÖĞRETİM

İzmir-Çiğli

Famas Danışmanlık - Kozmetik Danışmanlığı
Famas Danışmanlık - Kozmetik Danışmanlığı

BİLGİSAYAR - TEKNOLOJİ

İzmir-Bornova

İzmir Ev Taşımacılık
İzmir Ev Taşımacılık

Bilişim

İzmir-Karşıyaka