banner123

Geçmişten günümüze AÖF çıkmış sorular ve cevapları! Siyaset, Ekonomi, Kamu Yönetimi...

Haberimizdeki AÖF çıkmış sorulara ulaşabilir konu hakkında detayları bulabilirsiniz. 12-13 Ocak'ta sınava girecek öğrenciler merakla AÖF siyaset çıkmış soruları araştırıyor. Yazımızda Ekonomi çıkmış soruları, siyaset bilimleri çıkmış soruları ve kamu yönetimi çıkmış sorularını bulabilir kendinizi denemek için tıklayarak çözebilirsiniz. AÖF final sınavları bu hafta sonu gerçekleştirilecek. AÖF sınavdan çıkan öğrenciler AÖF soru ve cevaplarını bekliyor. Sınav sonrasında yorumları ve sınav soru ve cevaplarına dair öğrencilerin paylaşımını sitemizde bulabilirsiniz. Merak ettiğiniz AÖF çıkmış sorular ve cevapları hakkındaki tüm detaylar...

EĞİTİM 12.01.2019, 12:45 12.01.2019, 12:49
Geçmişten günümüze AÖF çıkmış sorular ve cevapları! Siyaset, Ekonomi, Kamu Yönetimi...

Haberimizde AÖF çıkmış sorular ve cevaplarını bulabilirsiniz. Öğrenciler merakla AÖF geçmiş dönemlerde çıkmış sorular ve cevaplarını araştırıyor. 12-13 Ocak cumartesi ve pazar günü yapılacak olan AÖF sınavına katılacak olan öğrrenciler merakla AÖF çıkmış soruları araştırıyor. AÖF sınavlarına ilişkin son dakika haberleri belli oldu. Öğrenciler arama motorlarında en çok AÖF çıkmış soru ve cevaplarını aratıyorlar. Haberimizde yer alan bilgilerden ve linkten yararlanarak çıkmış soruları çözebilir sınavlara en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz. AÖF sınavı bu hafta sonu yapılacak. AÖF final sınaı için son hazırlıklarını yapan öğrenciler geçmiş dönemde çıkmış olan soruları çözerek bilgilerini ölçüyorlar... İşte AÖF çıkmış sorular ve AÖF Ekonomi, siyaset, kamu yönetimi çıkmış soruları...

2019 AÖF SORU VE CEVAPLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?
AÖF soru ve cevapları henüz yayınlanmadı. 2019 AÖF final soru ve cevaplarının 15 gün içinde açıklanması bekleniyor. AÖF sonuçlarını karar.com'dan takip edebilirsiniz. "AÖF final sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak?" sorusu öğrenciler tarafından merak ediliyor. 

AÖF SINAV TARİHİ 2019
Güz dönemi final sınavı 12 Ocak 2019 tarihinde başlıyor, 13 Ocak 2019 tarihinde sona eriyor. Bahar dönemi vize sınavı 13 Nisan 2018 tarihinde başlıyor, 14 Nisan 2019 tarihinde sona eriyor. Bahar dönemi final sınavı 25 Mayıs 2019 tarihinde başlıyor, 26 Mayıs 2019 tarihinde sona eriyor.

AÖF GEÇMİŞ DÖNEMLERDE ÇIKMIŞ SORULAR VE CEVAPLARI 

AÖF sınav soruları ve cevaplarını sizler için hazırladık. 29-30 Nisan tarihlerinde AÖF sınavları gerçekleştirilecek. Öğrenciler ise sınav öncesinde çıkmış soruları inceleyebilecekler. İşte 2017 yılı dahil AÖF çıkmış soruları

https://aofsoru.com

Yukarıdaki linke tıklayarak AÖF final sınavı öncesinde sınava girecek öğrenciler geçmiş dönemlerdeki sınavlarda çıkmış soruları görebilir ve sınav hazırlıklarınızda çıkmış sorulardan faydalanabilirsiniz.

AÖF SINAVI SAAT KAÇTA? 

AÖF sınavı, Türkiye genelinde tüm sınav merkezilerinde sabah saat 9:30'da, öğleden sonra saat 14:00'da, K.K.T.C. Lefkoşa'da ise sabah saat 08:30’da, öğlenden sonra ise saat 13:00’da yapılmaktadır.

Sınavlar Cumartesi ve Pazar günleri dört oturum halinde yapılmaktadır. Öğrencilere, sınava gireceği her ders için 20 soru sorulacak, 30’ar dakika sınav süresi verilecektir. AÖF sınavlarının başlama ve bitiş saatleri ise Sabah oturumu: 09:30 – 11:30, İkinci oturum: 14:00 – 16:00.

Yorumlar (0)