‘Alaçatı’ İsmi Boat Düsseldorf Fuarında

İmeak Dto İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Öztürk, 17-25 Ocak Tarihleri Arasında Almanya’Nın Düsseldorf Kentinde Gerçekleşecek Fuara Birlikte Katılacakları Sörf Okulları İle Deniz Turizminin Tanıtımını Yapacaklarını Söyledi.

EGE TATİL 13.01.2015, 10:15 18.02.2015, 22:59
‘Alaçatı’ İsmi Boat Düsseldorf Fuarında

İMEAK DTO İzmir Şubesi; su sporları, yatçılık ve tekne alanında dünyanın en prestijli fuarlarından biri olarak kabul edilen Boot Düsseldorf 2015 Fuarına, Alaçatı’da bulunan sörf okullarıyla birlikte katılıyor.

İMEAK DTO İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Öztürk, 17-25 ocak tarihleri arasında Almanya’nın Düsseldorf kentinde gerçekleşecek fuara birlikte katılacakları sörf okulları ile deniz turizminin tanıtımını yapacaklarını söyledi.

Merkez yönetim kurulu kararıyla fuarda bu yıl Türkiye’yi İMEAK DTO İzmir Şubesi ile Antalya Şubesi’nin tanıtmasına karar verildiğini vurgulayan Öztürk, “Amacımız; bu alanda ülkemizde ve bölgemizde var olan potansiyeli en iyi şekilde tanıtabilmek. Fuarda standın ismi Alaçatı olacak. Alaçatı’daki sörf turizmi ve bu alanda yeni potansiyel olabilecek bölgelerin de tanıtımı gerçekleştirilecek. İkili görüşmelerin yapılabileceği fuarın, yeni yatırımlar ve pazarlama olanaklarına katkı sağlayacağına inanıyorum” diye konuştu.

Yorumlar (0)
11°
açık