Yepyeni Bir Anayasa’yı Hayata Geçireceğiz

Ak Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, Anayasa'nın Değiştirilmesi Gerektiğini Belirterek, "Türkiye’nin Anayasa Değişimi Gerçekleştirmesi İçin 330 Milletvekili İle Mecliste Temsil Edilmesi Gerekiyor. Bunun İçin Canla Başla Çalışacağız. Yepyeni Bir Anayasa’yı Hayata Geçireceğiz" Dedi.

EGE SİYASET KULİSİ 17.01.2015, 19:20 17.01.2015, 19:32
Yepyeni Bir Anayasa’yı Hayata Geçireceğiz
AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, Anayasa’nın değiştirilmesi gerektiğini belirterek, "Türkiye’nin Anayasa değişimi gerçekleştirmesi için 330 milletvekili ile mecliste temsil edilmesi gerekiyor. Bunun için canla başla çalışacağız. Yepyeni bir Anayasa’yı hayata geçireceğiz" dedi.

AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, İzmir’in Kiraz ilçesinde partisinin gençlik kolları ilçe kongresine katıldı. 31 Ocak tarihinde düzenlenecek il kongresi’nde gençliğe büyük bir sorumluluk düştüğünü vurgulayan Delican, yeni Anayasa ile ilgili önemli mesajlar verdi. Delican, "31 Ocak’ta AK Partimizin Genel Başkanı ve Başbakanımız Prof. Dr. Sayın Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla gerçekleşecek il kongremize hepinizi bekliyoruz. Tüm İzmir’e AK Parti’nin gücünü göstermek için ciddi bir kongre hazırlığı yapıyoruz. Tüm gençler bunu kendine görev edinerek İzmir’e gelecekler. İzmir adına güzel sloganlar üretin. Halkapınar Kapalı Spor Salonu’nu sizler coşturacaksınız. AK Parti’nin, Türkiye’nin Anayasa değişimi gerçekleştirmesi için 330 milletvekili ile mecliste temsil edilmesi gerekiyor. Bunun için canla başla çalışacağız. Artık sizin, bu güzel gençliğin geleceğini daraltan mevcut Anayasa’yı değiştireceğiz. Türkiye’nin 2023 hedefine ulaşması için Anayasa değişikliğini gerçekleştireceğiz. Gençlerin hür ve özgür düşüncelerini yansıtan yepyeni bir Anayasa’yı hayata geçireceğiz” dedi.

Delican, Kiraz’daki ilçe kongresinin ardından Beydağ, Ödemiş ve Bayındır’daki ilçe kongrelerine de katıldı.

Yorumlar (0)
25°
açık