Şenocak, AK Partili Uzun'u ziyaret etti

Memur-Sen İzmir İl Başkanı Abdurrahim Şenocak, AK Parti Gaziemir İlçe Başkanı Hüseyin Uzun'u makamında ziyaret etti. Şenocak, Gaziemir'in stratejik öneme sahip kilit bir ilçe olmasına rağmen yıllardır 'yerinde sayan' bir görünümde olduğunu belirterek, "İlçenin konumu ve yapısı itibariyle sahip olduğu önem yeteneksiz yöneticilerin elinde maalesef heba ediliyor" dedi.

EGE SİYASET KULİSİ 14.01.2015, 23:37 18.02.2015, 22:59
Şenocak, AK Partili Uzun'u ziyaret etti
AK Parti Gaziemir İlçe Başkanı Hüseyin Uzun'a görevinde başarılar dileyen Memur-Sen İzmir İl Başkanı Abdurrahim Şenocak, Uzun'dan ilçede yürütülen çalışmalar, parti programı ve gelecek dönem faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Uzun yönetiminde Gaziemirlilerle gönül köprülerinin güçlendirileceğini söyleyen Şenocak, "Değerli başkanımız devraldığı görevde Gaziemir'in sorunlarına değinerek, ilçe için önemli hizmetler üreteceğine yürekten inanıyoruz" diye konuştu.

"TEK VÜCUT OLMAYA HAZIRIZ"
Gaziemir'in çehresini değiştirecek anlayışın AK Partili yöneticilerce sağlanabileceğinin altını çizen Şenocak, "Gaziemir'in yıllardır ihmal edilen bir ilçe görünümünden hızla uzaklaşması gerekmektedir. Bizler de bu hedefe ulaşmak için geceli-gündüzlü tek vücut olarak çalışmalarımızı yürüteceğimizi belirtebiliriz" şeklinde konuştu.

İlçe Başkanı Hüseyin Uzun ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Memur-Sen ile stratejik ortak olarak çalışmaktan mutluluk duyduklarını dile getirdi ve ziyaret için Şenocak'a teşekkür etti.
Yorumlar (0)
16°
açık