Nazan Dönmez: "Gruplaşmaya Karşıyım"

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ödemiş İlçe Başkanı Nazan Dönmez, Partide Gruplaşmalara Karşı Olduğunu Belirterek, "Benim İçin Kişilerin Çıkarlarından Çok Partimin Çıkarları Gelir" dedi.

EGE SİYASET KULİSİ 14.01.2015, 19:46 18.02.2015, 22:59
Nazan Dönmez:
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ödemiş İlçe Başkanı Nazan Dönmez, partide gruplaşmalara karşı olduğunu belirterek, "Benim için kişilerin çıkarlarından çok partimin çıkarları gelir" dedi.

Resmi olarak geçtiğimiz hafta ataması yapılan CHP’nin yeni Ödemiş İlçe Başkanı Nazan Dönmez, bir basın açıklaması yaptı. Dönmez, şu açıklamalarda bulundu:

"Tüzüğümüz gereği yönetim kurulumuz kendi içinden oy birliği ile şahsımı başkan seçerek beni onurlandırdılar. Başkanlığım MYK’dan onay gördükten sonra Ödemiş örgütünün de kabul ve destek görmek beni bir kez daha onurlandırdı. Bu zor ve onurlu görevi başarıyla götürebilmemin tek şartı sizlerin desteği olacaktır. Görevimi sizlerin desteği ve önerileriyle başarıya ulaştıracağıma inanıyorum. Ödemiş CHP örgütümüzde gruplaşmaya ve ayrışmaya karşıyım. Benim için kişilerin çıkarlarından çok partimin çıkarları gelir."
Yorumlar (0)