Marmaris Mhp Yönetimi Görev Dağılımını Yaptı

Marmaris Mhp Görev Dagılımı Yaptı

Marmaris Mhp Yönetimi Görev Dağılımını Yaptı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Marmaris İlçe Teşkilatı yönetim kurulu görev dağılımını yaptı.

Geçtiğimiz 25 Ocak’ta gerçekleşen kongrede seçilen MHP Marmaris İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu, dün ‘Roberts Coffee’de düzenledikleri kahvaltılı toplantıda basın mensuplarıyla buluştu. MHP İlçe Başkanı Kemal Kalemci toplantı sonunda yönetim kurullarındaki görev dağılımını belirlediklerini belirtti. Kemal Kalemci, 7 Haziran Genel seçimlerinde partilerinin iktidar olabilmesi için ellerinden geleni yapacaklarını, Marmaris’in faydasına olacak her türlü faaliyete destek olacaklarını belirterek, “Tek isteğimiz Marmaris’e katkı sağlamak. Marmaris’e zerre zarar verecek her şeyin karşısında olacağımızın bilinmesini istiyoruz” dedi.

Kalemci, yönetim kurulunda her bir üyeye görev verildiğini ve kuvvetli bir ekiple yola çıktıklarını kaydetti. Kalemci, yeni yönetimde yer alan isimleri ve görevlerini şu şekilde açıkladı.


İŞTE MARMARİS MHP’NİN YENİ A TAKIMI
Başkan Kemal Kalemci, Başkan Vekili Ahmet Nadir Ersöz, İlçe sekreteri Abdullah Bal. Muhasip Bestami Şinik, Kadın Kolları sorumlusu Ayşe Taşar, Bilge Orhan, Basın Yayın Organları Sorumlusu Temel Irmak, Resmi Daireler ve Kurumlar sorumlusu Hamdi Gürbüz Gürcoşkun, Murat Makul ve İbrahim Bolatkıran, Sivil Toplum Örgütleri ve Odalar sorumlusu, Ali Aygün, Duran Çelik, Mahalle sorumluları Metin İşler, Erol Kılıç, Muzaffer Ustabaş ve Fikret Kayalı, Gençler ve Eğitim Sorumlusu Abdullah Bal ve Bestami Şinik

Turizm sektör sorumlusu, Cemal Nihat Yenel, Sefa Mızraklı, Mustafa Levent Erdem ve Duran Çelik, Seçim ve Propaganda sorumlusu Murat Makul ve İbrahim Bolatkıran.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2015, 22:59
YORUM EKLE