“Kemalpaşa hizmete koşacak”

Kemalpaşa’da ‘değişim’ sloganıyla yola çıkan AK Parti Kemalpaşa Belediye Başkan aday adayı Nazım Aydın, ilçedeki temaslarına aralıksız devam ediyor.

“Kemalpaşa hizmete koşacak”
Aday adaylığı açıklamasının ardından ilçede kısa sürede halkın büyük teveccühü ile karşılaşan Yüksek İnşaat Mühendisi Nazım Aydın, “Kemalpaşa yerinde sayan yöneticiler tarafından değil; yürüyen ve koşan yöneticilerin olduğu bir belediyecilik ile yönetilecek” dedi.


AK Parti’ye yakışan hizmeti Kemalpaşa halkına sunmak ve Kemalpaşa’yı İzmir’in vitrinine çıkaracak projeleri hayata geçirmek için aday adayı olduğunu söyleyen Aydın, Kemalpaşalıları yönetime dahil ederek ortak akıl neticesinde projeler üretileceğini belirtti. Aydın, “Türkiye AK Parti ile hizmeti gördü. Biz de AK Parti öncülüğünde bu hizmetleri Kemalpaşa’ya taşımak, ilçemize olan vefa borcumuzu ödemek için aday adayı olduk. Yönetime geldiğimizde çoğulculuğu ve katılımcılığı önemseyen, sözü olanın sözünü söyleyeceği, söylenen sözlerin dinleneceği ve hayata geçirileceği, duran ve yerinde sayanların değil, yürüyen ve koşanların olduğu bir belediyecilik anlayışı kuracağız. Kemalpaşalılar artık göstermelik hizmetler, aldatmaca siyaseti istemiyor. Kemalpaşalılar yönetime dahil olarak ilçenin kaderini tayin etmek istiyorlar. 3-5 kişilik karar mekanizmalarının kapalı kapılar ardındaki fikirleriyle yönetilmek istemiyorlar. Dolayısıyla Kemalpaşalılara verilen hizmet kalitesinin artırılması için halkın fikirleri, önerileri bizim için son derece önemli. Bu yüzden herkesi ilgilendiren projelerde vatandaşın onayı alınarak hareket edilecek. Vatandaşın rızası olmayan işlere kalkışılmayacak” dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2015, 23:01
YORUM EKLE