Denizli’de Ülkücülerden Aşure Hayrı

Denizlili’de Aralarında Eski Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekillerinin De Bulunduğu Ülkücüler Muharrem Ayı Ve Şehitlerin Ruhu İçin Aşure Hayrı Gerçekleştirdi.

EGE SİYASET KULİSİ 08.11.2014, 21:43 18.02.2015, 22:59
Denizli’de Ülkücülerden Aşure Hayrı

Denizlili’de aralarında eski Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) milletvekillerinin de bulunduğu ülkücüler Muharrem ayı ve şehitlerin ruhu için aşure hayrı gerçekleştirdi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 21.Dönem Milletvekili Av. Salih Erbeyin, MHP Denizli eski İl Başkanı İbrahim Ekiz tarafından Ulu Cami yanındaki Otopark bahçesinde gerçekleştirilen aşure hayrına MHP Denizli 21. Dönem Milletvekili Av. Salih Erbeyin, MHP Denizli İl Başkanı Ferudun Ünal, MHP Denizli İl Kadın Kolları Başkanı Av. Gülay Özcan, Denizli Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin Ülgen, MHP Pamukkale İlçe Başkanı Hasan Akgün, MHP Merkezefendi İlçe Başkanı Fatih Coşkun, Ülkü-Tek Denizli Başkanı ve MHP Çivril İlçe Başkanı Yasin Öztürk, TÜRKAV Başkanı Ahmet Aykol, Kale Eski Belediye Başkanı İsmail Yarımca, Babadağ eski Belediye Başkanı Ahmet Yümsek, Pamukkale ve Merkezefendi Belediye Meclis Üyeleri, Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Efe, Türk Kamu Sen’e bağlı Sendika Başkanlarının yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.
MHP eski İl Başkanı İbrahim Ekiz yaptığı açıklamada, "Türk Milletinin birliğinden ve beraberliğinden yanayız. Bu dün de böyleydi, bugün de böyle, yarın da böyle olmaya devam edecektir. Bu aşure gününü geleneksel hale getirmemizin sebebi ülküdaşlarımızı bir araya getirmek ve inancımız gereği vatandaşlarımıza aşure ikram etmektir. Bu sene yaklaşık 10 bin kişilik aşure hayrı hazırladık. Allah nasip ederse gelecek senelerde bu sayıyı daha da çoğaltıp ülküdaşlarımızla ve vatandaşlarımızla birlikte olmaya devam edeceğiz" dedi.

Yorumlar (0)
25°
açık