''Bir lokma ekmek bile paylaşılacak''

CHP Bayraklı Belediye Başkan Aday Adayı Murat Haluk Öncel ülkenin ihtiyacı olan birlik ve beraberliğe yerel yönetimlerin öncülük etmesi gerektiğini söyledi.

''Bir lokma ekmek bile paylaşılacak''
Murat Haluk Öncel yaptığı basın bildirisinde şu açıklamalara yer verdi;

Bayraklının çok ciddi sorunları bulunmakta. Bu sorunlar ülkemizdeki sorunlar. Geçim sıkıntısı bunların en başında geliyor. İnsanlarımız insanca yaşam şartlar içerisinde yaşamak istiyorlar.Maalesef oluşturulan ortam, iktidarın uygulamaları bu sıkıntıları her geçen gün artırmakta. Bunların üstesinden ancak ve ancak bir arada olarak gelebiliriz. Ülkemizin bu gün birlik beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyacı var. Yerel yönetimlerimiz buna öncülük etmek zorundalar, halkın haklarını savunan, örgütlü topluma destek olan, katılıcı ortamlar yaratmış belediyeler olmak zorundayız. İnşallah Bayraklı belediyemiz bunun en iyi örneklerinden biri olacaktır. Biz paylaşımdan yanayız, biz zor durumda olanın elinden tutmak zorundayız. Kültürümüz, örfümüz, adetmiz bunu
gerektirir. Sosyal devlet unutturulmaya çalışılıyor, vatandaş acımasız şartlarla karşı karşıya. Sorumlu yerel yöneticilere ihtiyacımız var. Bir lokma ekmeği bile paylaşacağız.
Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2015, 23:01
YORUM EKLE