Ali Talak kapı kapı dolaşıyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çiğli Belediye Başkan aday adayı Ali Talak, Çiğli’de seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor.

Ali Talak kapı kapı dolaşıyor
Talak, ziyaretlerinde “Toplumumuzda kahve sohbettir, hatırdır” diyerek, kahve dağıttı.


CHP Çiğli Belediye Başkan aday adayı Çiğli’de ev ev dolaşarak kahve dağıttı. Seçim çalışmalarına Çiğli’de kahve dağıtarak devam eden Ali Talak, “Toplumumuzda kahve sohbettir, dostluktur. Kahve vefadır, hatırdır. Unutulmamak ve hep hatırlanmak üzere ziyaret ettiğimiz evlere kahve dağıtıyoruz. Dertlerini dinliyoruz” dedi.Vatandaşlarla sohbet ederken projelerinden de bahseden Ali Talak, “Her mahallenin eksiklerini biliyoruz. Çalışmalarımızı ve projelerimizi buna göre hazırladık. Çiğli halkı da bizi destekliyor ve projelerimizi benimsediler. Her gittiğim evde yeni bir projenin de kapısı açılıyor. Çiğli’de CHP’nin oy oranını artıracağıma inanıyorum” şeklinde konuştu.


Vatandaşların kendisine gösterdiği ilgiye teşekkür ettiğini kaydeden Ali Talak, “Bir fincan kahvenin 40 yıl hatırı var. Sevgiyle verilen kahvenin daha fazla hatırı vardır” dedi ve ikram edilen kahveyi içti.
Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2015, 23:01
YORUM EKLE