Sağlık

Egesante Tıp Merkezi

Özel Egesante Tıp Merkezi, 2017 yılında Balçova’da faaliyet göstermeye başlamıştır. Profesyonel hekim kadrosu, hastaları güler yüzle karşılayan personelleri ve günün her saatinde ulaşım sağlayabilecekleri çağrı merkezi ile hizmet veren Özel Egesante Tıp Merkezi, hasta memnuniyetini üst düzeyde tutmaktadır.

Sağlık hizmetini tüm etik ve tıbbi kurallara bağlı kalarak kaliteli bir şekilde sunmayı misyonu olarak benimseyen Özel Egesante Tıp Merkezi, vizyon olarak ise son teknolojileri kullanarak çağın geleneklerine uygun bir şekilde İzmir’in güvenilir ve kaliteli sağlık hizmeti veren kurumu olmayı seçmiştir.

Özel Egesante Tıp Merkezi’nde Faaliyet Gösteren Tıbbi Birimler

Özel Egesante Tıp Merkezi,

Kulak burun boğaz

Plastik cerrahi

Dermatoloji

Dahiliye

Kadın hastalıkları ve doğum

Beslenme ve diyet

Psikiyatri

Güzellik birimi

Saç ve sakal ekimi

Ameliyatsız estetik birimi

Radyoloji

Odyoloji

Check-up

Acil

Anestezi birimleri ile hizmet vermektedir.

Her tıbbi birim içerisinde hastaların ihtiyacı olan tüm sağlık hizmetlerini bir arada sunan Özel Egesante Tıp Merkezi, www.egesante.com üzerinden e-randevu hizmeti vermektedir. Bu sayede, bilgi almak ya da randevu oluşturmak isteyen hastalara personel tarafından hızlı bir şekilde geri dönüş sağlanmaktadır.

SGK, Türk Telekom, Şekerbank, Vakıfbank, İş Bankası ve Halk Sigorta gibi önemli kurumlarla iş birliği içerisinde olan tıp merkezi, kalıcı tedavi çözümleri kapsamında en son teknolojileri kullanmaya devam etmektedir.

Özel Egesante Tıp Merkezi Uluslararası Hizmet Veriyor

Özel Egesante Tıp Merkezi, Uluslararası Hasta Merkezi temsilcileri ile iletişime geçen yabancı ve yerli uyruklu misafirlerine, başvurdukları günden, dönüş tarihine kadar gerekli tüm organizasyon ve desteği vermektedir.

Uluslararası Hasta Merkezi, konaklama, havaalanı transferi, yabancı dil desteği, operasyon ve kontrollerin planlanması gibi birçok alanda misafirlerine bekledikleri sağlık hizmetini kapsamlı bir şekilde sunmaktadır.

Bir cevap yazın