Muğla Haberleri

Ege’nin bu iline Meteoroloji’den kritik uyarı: Yarın bekleniyor!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM) vatandaşlara son dakika uyarısında bulundu. Ege Bölgesi için de açıklamalar yapan MGM Elazığ, Tunceli ve Bingöl’ün yüksek kesimleri ile Kırklareli’nin yükseklerinde yarın karla karışık yağmur ve kar, Muğla ve Antalya’nın kıyı kesimi, Düzce, Zonguldak, Niğde ve Kayseri çevrelerinde yağmur ve yer yer sağanak beklendiğini duyurdu.

MGM vatandaşların olumsuz hava koşullarına karşı önlem almaları için verilerini paylaşmaya devam ediyor. Kurum tarafından yapılan açıklamalara göre, yarın Türkiye genelinde hava parçalı ve yer yer çok bulutlu olacak.

Buzlanma ve don olayına dikkat!

Öte yandan Marmara, Doğu Akdeniz, Güneydoğu Anadolu’nun batısı, Doğu Anadolu’nun güneybatısı, Muğla ve Antalya’nın kıyı kesimleri, Düzce, Zonguldak, Niğde ve Kayseri çevrelerinde yağmur ve yer yer sağanak bekleniyor.


Marmara’nın batısı ile Ege kıyılarında kuzey yönlerden kuvvetli rüzgar esmesi beklenirken vatandaşların, sabah ve gece saatlerinde iç ve doğu bölgelerde buzlanma ve don olayına karşı tedbirli olması gerekiyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu