Vücut Geliştirme Şampiyonları Şov Yapacak

Farklı Spor Dallarını Desteklemek Ve Yaygınlaştırmak İçin Özel Etkinliklere İmza Atan Karşıyaka Belediyesi, Vücut Geliştirme Şampiyonlarının Şovuna Ev Sahipliği Yapacak.

EGE HABER 11.12.2014, 12:40 11.12.2014, 12:43
Vücut Geliştirme Şampiyonları Şov Yapacak
Farklı spor dallarını desteklemek ve yaygınlaştırmak için özel etkinliklere imza atan Karşıyaka Belediyesi, vücut geliştirme şampiyonlarının şovuna ev sahipliği yapacak.

Karşıyaka Belediyesi ve Vücut Geliştirme Sporu Vakfı işbirliğiyle düzenlenen "Şampiyon Sporcular Geçidi & Show ve Gösteri Spor Festivali", dünya çapındaki Türk vücut geliştirme sporcularını Karşıyaka’da bir araya getirecek. Özel Güvenlik Hizmetleri Derneği’nin de ana sponsorluğunu üstlendiği organizasyon, 13 Aralık Cumartesi akşamı Karşıyaka Mavişehir Spor Salonu’nda (Arena) gerçekleştirilecek. Dev organizasyon için spor salonuna özel ses, ışık sistemleri ve podyum kurulacak.

KOSTÜMLÜ ŞOVLAR
Gecede, vücut geliştirme, fitness ve body fitness kategorilerinde, ulusal ve uluslararası yarışmalarda dereceye giren başarılı isimler boy gösterecek. Dünya çapındaki sporcular Cansun Özbaş, Zeliha Özbaş, Ferhat Mağan, Murat Balıkçı, Gürkan Alkılıç, Zuhal Aysever, Metin Çetin, Mutlu Bakırtaş, Yetiş Akçöltekin, Cüneyt Turna, Cem Turgutoğlu, Barış Kıvrakdal, Yaşar Nadi Gençer ve İbrahim Demirkıran, özel kostümlerle podyuma çıkarak müzik eşliğinde gösteriler sunacak. Organizasyonun moderatörlüğünü ise, Müjde Kurtaral yapacak. Vatandaşların ücretsiz olarak izleyebileceği etkinlik, saat 19.00’da başlayacak.

GÖRSEL ŞÖLENE DAVET
Organizasyona tüm sporseverleri davet eden Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, "Karşıyakamızda futbol ve basketbol gibi popüler sporların yanı sıra farklı branşlara da destek veriyoruz ve yaygınlaştırmaya çalışıyoruz. Bu kez şampiyon vücut geliştirme sporcularını spor severler ile buluşturacağız. Görsel şölene dönüşecek etkinliğimize herkesi bekliyoruz" dedi.
Yorumlar (0)
29°
açık