Mhpli Serkan Acar: ''Aslında Her Parti Bizim''

Seçim Çalışmalarına Devam Eden Milliyetçi Hareket Partisi Aliağa Belediye Başkan Adayı Serkan Acar, Diğer Adayların Seçim İrtibat Ofislerine Uğramayı Da İhmal Etmiyor.

EGE HABER 25.03.2014, 21:23 18.02.2015, 23:01
Mhpli Serkan Acar: ''Aslında Her Parti Bizim''

Seçim çalışmalarına devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Aliağa Belediye Başkan Adayı Serkan Acar, diğer adayların seçim irtibat ofislerine uğramayı da ihmal etmiyor. Çalışmalara en erken başlayan aday olan Acar, kampanyasına başladığı günden buyana, Aliağa’da seçim sürecinin seviyeli bir üslupta geçmesi temennisinde bulunmuştu.

Siyasetin vatana ve millete hizmet yolunda çalışmak olduğunu ifade eden Serkan Acar, ''Türkiyemiz'de yasal olan tüm partiler, kendi ilkeleri çerçevesinde bunu yapmaya çalışıyor. Tabii ki, bu ülkenin bölünmesini isteyenler hariç. Bizim siyasi anlayışımız bu yarışı karşılıklı sevgi saygı çerçevesinde sürdürmek. Bunun için siyasi rakiplerimiz de olsa kendilerini ziyaret ederek temiz siyaset anlayışımızı ortaya koymaya çalışıyoruz. Aslında her parti bizim. Sağolsunlar bizleri misafirperverce karşıladılar. Onlara teşekkür ediyorum'' dedi.
Bu arada, diğer adaylar da aynı çerçeve de Serkan Acar’ın Merkez Seçim Ofisi’ne ziyaretlerde bulunuyor. Ziyaretlerde adaylar birbirlerine başarı diliyor.

Yorumlar (0)
28°
açık