banner527

Kent Konseyi 19 İlçeyi Kapsayacak

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Yürütme Kurulu Toplantısı Yapıldı. Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Konseye Bağlı Meclis Çalışmalarının Denizli'nin 19 İlçesini Kapsayacak Şekilde Devam Edeceğini İfade Etti.

Kent Konseyi 19 İlçeyi Kapsayacak
Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Yürütme Kurulu toplantısı yapıldı. Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, konseye bağlı meclis çalışmalarının Denizli’nin 19 ilçesini kapsayacak şekilde devam edeceğini ifade etti.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi’nin gerçekleştirdiği aylık yürütme kurulu toplantısı yapıldı. Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanvekili ve Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci’nin başkanlık ettiği toplantıya, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Başgün, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Temsilcisi Saim Sücüllü, Kent Konseyi Genel Sekreteri Baran Akın, Kadın Meclisi Başkanı Bilsen Özen, Engelliler Meclisi Başkanı Ayten Bahtiyar ve Gençlik Meclisi Başkanı Zeynep Karakoç katıldı.

Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Denizli’nin büyükşehir olmasının ardından Kent Konseyi ve bağlı meclislerin sorumluluklarının daha da arttığına dikkat çekerek, "Kent Konseyi’nin sorumluluk ve hizmet alanı 19 ilçemizin tamamını kapsayacak şekilde artmıştır. Kent Konseyi’ne bağlı bulunan meclislerin plan ve projeleri Denizli’de yaşayan her kesimden insanı ilgilendirmektedir. Kentimiz için aktif planlar hazırlamak, problem tespitlerini gerçekleştirmek ve çözüm oluşturmak, yeni projeler tasarlamak için çalışmalarımıza hızla devam edeceğiz" diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2015, 22:59
YORUM EKLE