İzmir'de operasyonlar devam ediyor!

İzmir'de Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Ekipleri son 1 ay içerisinde 5. kez zehir tacirlerine yönelik operasyon düzenledi.

İzmir'de operasyonlar devam ediyor!
Geçtiğimiz günlerde tam 900 polisin katıldığı bir şafak operasyonu düzenleyen polis, bu kez de İzmir'in farklı ilçelerinde 300 polisli bir baskına çıktı. 

Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü önünden bugün saat 05.30 sıralarında harekete geçen ekipler, başta Bornova olmak üzere Karşıyaka, Bayraklı, Buca ve Konak ilçelerinde 22 adrese eş zamanlı baskın yaptı. 300 polisli baskına narkotik köpekleri de katıldı, evler ve işyerleri arandı.Bununla beraber Narkotik Suçlarla Mücadele Şube ekipleri, 1 aylık süre içinde 5'inci operasyonu yaptı. Kentin çeşitli ilçe ve semtlerindeki eğlence yerlerinin çevresindeki sokakta uyuşturucu satan ve bu kişilere yer temin edenlere yönelik sabah operasyon düzenlendi.

Konak ilçesi Ege Mahallesi'nde sivil polislerin alıcı rolü yapmasıyla Ecstasy adlı uyuşturucu hapı satmak isteyen 1 kişinin de bulunduğu 18 şüpheli gözaltına alındı. Baskında 20 küçük paket esrar, 10 hap ve 1 kuru sıkı tabanca ele geçirildi.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2015, 23:01
YORUM EKLE