Genç Mühendis Geride 3 Yaşında Bir Kız Çocuğu Ve Acılı Bir Eş Bıraktı

Soma’daki maden faciasında yaşamını yitiren 30 yaşındaki genç mühendis Koray Karadağ, gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı. Hayatının baharında elim faciada vefat eden Karadağ, geride 3 yaşında bir kız çocuğu ve acılı bir eş bıraktı.

Genç Mühendis Geride 3 Yaşında Bir Kız Çocuğu Ve Acılı Bir Eş Bıraktı
Soma’daki maden faciasında yaşamını yitiren 30 yaşındaki genç mühendis Koray Karadağ, gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı. Hayatının baharında elim faciada vefat eden Karadağ, geride 3 yaşında bir kız çocuğu ve acılı bir bıraktı.

Soma’daki maden faciasında yaşamını yitiren 30 yaşındaki genç mühendis Koray Karadağ, gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı. Sevenlerinin omuzlarında Soma Belediye mezarlığına getirilen genç mühendisin naşı açılan toplu mezarlardan birine defnedildi. Genç mühendisi mezara 65 yaşındaki babası Cihat Karadağ indirdi. Acısı yüzünden okunan baba Karadağ, genç bir evladı toprağa vermenin hüznünü yaşarken yakınları da gözyaşlarına boğuldu.
Hayatının baharında elim faciada vefat eden Karadağ, geride 3 yaşında bir kız çocuğu ve acılı bir eş bıraktı. Karadağ’ın eşi ve annesi mezara sarılarak gözyaşı dökerken onları sakinleştirmek yakınlarına kaldı.
Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2015, 23:00
YORUM EKLE