Kamu

Ege Üniversitesi İŞKUR aracılığı ile 12 işçi alımı yapacak!

Ege Üniversitesi Rektörlüğü tarafından bugün yeni bir işçi alım ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilana göre Ege Üniversitesi, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere eski hükümlüm kadrosuna işçi alımı yapacak.

Toplamda 12 işçi alımı yapılacağını duyuran Ege Üniversitesi, başvuruların 10-16 Aralık 2019 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu’nun resmi sitesi üzerinden yapılacağını duyurdu.

Üniversite tarafından yayınlanan resmi ilan şöyle;

Ege Üniversitesi merkez teşkilatı hizmet birimlerinde 4857 sayılı İş Kanunu ve Kamu Kurum ve kuruluşlarında işçi alımında uygulanacak usul ve esaslar hakkında yönetmelik ve kamu kurum ve kuruluşlarına eski hükümlü veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralananların işçi olarak alınmasında uygulanacak usul ve esaslar hakkında yönetmelik hükümleri kapsamında İŞKUR üzerinden temizlik görevlisi mesleğinde 12 adet eski hükümlü sürekli işçi alınacaktır.

Sürekli işçi kadroları ve başvuru şartları Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü’nün internet sitesinden yayınlanacaktır. Şartlara uyan adayların 10-16 Aralık 2019 tarihleri arasında başvurularını İŞKUR İl müdürlüklerinden hizmet merkezlerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden yapacaklardır.

Resmi ilanı görüntülemek için tıklayınız

Bir cevap yazın