TÜRK HAVA YOLLARI, İZMİR'LE UÇTU...

Türk Hava Yolları'nın, beğeni ile takip edilen aylık yayını, SKYLİFE dergisi, Ağustos 2015 sayısında, güzel İzmir'imize geniş yer verdi.

EGE TATİL 17.08.2015, 12:18 17.08.2015, 12:28
TÜRK HAVA YOLLARI, İZMİR'LE UÇTU...

 SKYLİFE; İzmir'i, "Kemeraltı Çarşısı’nda şerbetlerin tadına bakın. Saat Kulesi’nin önünde resim çektirin. Konak İskelesi’nden vapura atlayıp bir İzmirli gibi çay ve gevrek eşliğinde Karşıyaka’ya geçin. Şehri içinize çekmek için Asansör’e çıkın. Gustave Eiffel’in elinden çıkmış Konak Pier’i gezin. Devam eden bir arkeolojik kazıyı yakından görmek için Agora Harabeleri’ne gidin. İzmir’in ilk eczanesini Etnografya Müzesi’nde görün. Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nin ara sokaklarında kaybolun. Çimenlere yayılıp, şehrin en güzel gün batımını Kordon’dan izleyin." şeklinde özetleyen geniş bir yazı kaleme alıp bir birinden güzel fotoğraflarla süslemişler...

Çeşme de var, UNESCO patentli, Bergama ve İyonya'nın incisi EFES'te...
ETİK Başkan vekili Dursun Bülent TERCAN, "İzmir'i kitaplara sığdırmak çok zordur. SKYLİFE İzmir'i 7-8 sayfada bir birinden güzel fotoğraflarla ve şairane bir anlatımla özetlemiş. Çeşme de var, UNESCO patentli, Bergama ve İyonya'nın incisi EFES'te... En önemlisi ise İzmir yaşam kültürünün çok güzel anlatılması olmuş... Okuyunca bir kez daha İzmir dedim. İyi ki İzmir dedim... Sen ne güzelsin İZMİR dedim... SKYLİFE her ay milyonlarla uçuyor, AĞUSTOS 2015 te güzel İzmir'imizi milyonlarla buluşturdukları için, İzmir sevdalısı bir turizmci olarak, tüm İzmirliler adına, Türk Hava Yolları ailesine sonsuz teşekkürlerimi sunarım." dedi.

Yorumlar (0)
23°
açık