Tatiloley.com Ege’nin İki Yakasını Bir Araya Getiriyor

Tatiloley.com Ege’nin İki Yakasını Bir Araya Getiriyor

2010 yılında Ela Pame Turizm olarak hizmetlerine başlayan ve 2016’dan bu yana faaliyetlerini yarattığı “Tatiloley.com” markası altında sürdüren İzmir merkezli turizm şirketi, kurulduğu günden bu yana Ege’nin iki yakasını bir araya getirerek Türk-Yunan dostluğunu pekiştiriyor.

Son yıllarda İzmir çıkışlı yurtdışı turları arasında en çok tercih edilen firmalardan birisi olan Tatiloley.com, 2017 yılında da düzenlediği turlarla Ege’nin iki yakasını bir araya getirmeyi sürdürecek. Ela Pame Turizm adıyla Ocak 2010’da kuruldukları günden bu yana Ege Denizi’nin iki yakasındaki dostluk ve kardeşliği pekiştirmeyi hedeflediklerini belirten şirketin kurucu ortağı Ebrucan Kahraman, “Bu kapsamda 2010 yılında Yunanistan’ın Tripoli Belediyesi ile İzmir’in Balçova Belediyesi’nin kardeşlik anlaşması ziyaretlerini gerçekleştirerek kardeşlik anlaşması imzalanmasına destek olduk. 2014 yılında Girit’in Hanya Belediyesi ile İzmir’in Karabağlar Belediyesi’nin kardeş belediyeler olmasına aracılık ettik. 2010 yılında Yunanistan’ın Tripoli Belediyesi’nin verdiği ‘Love and Piece Ödülü’ne layık görüldük. 2014 ve 2016 yıllarında Yunan Adaları’na en çok feribot bileti satışı yapan acenta ödülünü aldık” dedi.

Sadece adalar değil, tüm Yunanistan

Şirket olarak Türkiye’den Yunanistan’a en kapsamlı turları düzenlediklerini belirten Kahraman, ''Yunan Adaları’na sefer düzenleyen feribot firmaları, oteller ve adalarda bulunan yerel Yunanistan acentaları ile birlikte çalışarak Yunanistan ve Türkiye arasındaki bağların ve turizmin gelişmesi için çalışıyoruz. Türklerin sadece Ege Denizi'ndeki Yunan Adaları'nı değil, Yunanistan turları ile tüm Yunanistan'ı baştan aşağıya keşfetmesini, bu yakın ve renkli kültürü tanımasını istiyoruz. Bunun için Büyük Yunanistan Turu'nu programımıza ekledik. Atina, Selanik, Zakynthos, Parga, Kavala, Yanya, Igoumenitsa, Preveza, İskeçe, Gümülcine ve Dedeağaç'ı kapsayan turumuzu düzenli bir hale getirmek istiyoruz. Özellikle çok keyifli geçen İskeçe karnavalı turumuz İzmirli vatandaşlarımızın vazgeçilmezlerinden'' diye konuştu.

İzmir için, İzmirlilere özel

2016 yılında İzmirlilerin özel ihtiyaç ve zevklerini göz önünde bulundurarak yalnızca İzmir’e hizmet etme misyonuyla “Tatiloley.com” markasını oluşturduklarını belirten Tatiloley Dış İlişkiler Sorumlusu Tamer Arda Tuncer ise, “Sektörümüzde pek çok tur İstanbul müşterisine göre şekilleniyor, turların başlangıç noktası da genelde İstanbul oluyordu. Biz buradaki eksikliği fark ederek 2016 yılında Tatiloley.com markamızı yarattık ve sadece İzmir çıkışlı turlar, İzmirlilerin ihtiyaç ve istekleri göz önüne alınarak hazırlanmış tatil ve turların satışını yapan internet sitemizi yayın hayatına geçirdik. İzmirli hemşehrilerimizi İstanbul hareketli turların arasında İzmir çıkışlı turları bulmakla uğraşma zorluğundan kurtaran, tamamen kendilerine, İzmirlilere ait internet sitemiz ve markamızla buluşturduk” dedi.

Tatilin en keyifli hali

Tatiloley.com olarak insanların keyif aldıkları turlar düzenlemeye özen gösterdiklerini belirten Tuncer, “Biz yalnızca turların düzenlenmesi ve satışı noktasında değil, turlar süresince de müşterilerimize birebir destek sağlıyoruz. Unutulmayacak bir tatil yaşamaları için 7/24 sınırsız hizmet düşüncesiyle hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bu yüzden sloganımızı da ‘Tatilin en keyifli hali’ olarak seçtik. Tüm İzmirli hemşehrilerimizi bu yaz en keyifli tatilleri yaşamak için bizimle çalışmaya davet ediyoruz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2018, 14:53
YORUM EKLE