Beyevi'nin Sizi Geçmişe Götürecek Odaları

Beyevi'nin Sizi Geçmişe Götürecek Odaları

Alaçatı butik otellerinden birisi olan Beyevi otelin 150 yıllı aşkın bir geçmişi olduğu düşünülürse karşınıza çıkacak olan ruhu hissetmek daha kolay olacaktır. Beyevi, bünyesinde bulunan odalarını tasarlarken tarihi, sanatı, konforu göz önünde bulundurmuştur. Otelin odalarında keyif sürerken geçmişin izlerini rahatlıkla görebilirsiniz. Odalar, binanın doğal görüntüsü bozulmadan dizayn edilmiştir. Hem tarihi korumak hem de konforlu ve modern biz oda tasarlayarak müşteri memnuniyetini sağlamak pek kolay bir iş değildir.

Hangi Odayı Tercih Etmelisiniz ?

Otelden rezervasyon yaptırırken kendinize uygun bir oda tercih etmeniz hem rahatınız hem bütçeniz açısından önemlidir. Butik otel Alaçatı seçenekleri arasında en farklı otellerden birisi olan Beyvi’nin sunduğu üç farklı oda tipinden kendinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. En küçük oda klasik odadır ve en fazla iki kişilik konaklamalar için uygundur. Deluxe oda ve juniorsuite oda klasik odaya alan olarak daha büyüktür. Büyüklük dışında odalar arasında çok ciddi farklar yoktur. Tarihin kokusunun en yüksek şekilde hissedildiği oda klasik odadır. Tüm odaların manzaraları muhteşemdir. Her odadan özgün Alaçatı sokağını ve Beyevi'nin bahçesini görmektedir. Juniorsuite oda bu manzaralara ek olarak otelin havuzunu da görmektedir.

Beyevi'nde Lobi Keyfi

Butik otel Alaçatı seçimlerinin en iyisi Beyevi Butik Otelde tatilinizi keyifle geçireceğiniz odaların yanında şık mı şık bir lobi de bulunmaktadır. Alaçatı butik otelleri arasında şaşırtıcı derecede şık olan Beyevi'nin lobisi bildiğiniz sıradan lobilerden değildir. Otelin lobisinde Alaçatı sokaklarını seyredebileceğiniz şık bir kafe bulunmaktadır. Oteli kışın ziyaret ederseniz lobide çıtırdayan şömine ateşi eşliğinde, lobide keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Gerek odalar gerekse lobi, otelde her mevsim keyifli vakit geçirmeniz için özenle dizayn edilmiştir. Odalarda ve lobide geçmişin izlerini rahatlıkla görebilirsiniz. Otelin eski iki Rum evinin bir araya getirilerek restore edilmiş olması tarihi dokusunu zenginleştirmektedir. Odalar ve otel tasarlanırken bu yapıya asla zarar verilmemiş; otel özgünlüğünden bir şey kaybetmemiştir.

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2018, 16:18
YORUM EKLE