01 Mart 2017 Çarşamba 18:15
2017’de En Çok Tercih Edilen Tatil Destinasyonları

2017’de En Çok Tercih Edilen Tatil Destinasyonları

Yaz mevsiminin yaklaşmasıyla tatil planları yapılmaya başlandı. Otellerde doluluk oranı her geçen gün artarken en çok tercih edilen yerler belirleniyor. Türkiye’nin en popüler tatil bölgelerinin yanı sıra yurtdışı da bu yıl çok rağbet gördü. İtalya, İspanya, Orta Avrupa gibi yerlere çok sayıda uçak bileti rezervasyonu yaptırılırken Uzakdoğu da hiç azımsanmayacak şekilde tercih edildi.

Kıbrıs

Herhangi bir vize istemeyen yavru vatan Kıbrıs, tatil için en çok tercih edilen destinasyonlardan biri oldu. Kıbrıs’taki oteller, harika plajlar ve müthiş eğlence hayatı burada önemli etken olurken yapılan indirimler ve uygun uçak biletleri de cezbedici seçeneklerdi. Kıbrıs’taki oteller geniş kapsamlı hizmeti erken rezervasyon indirimleriyle çok uygun fiyata sunarken çoğu odayı doldurmuş gözüküyor. Eğlenceli animasyon ekipleriyle harika bir tatil geçirmenizi hedefleyen Kıbrıs otelleri bu yaz sizin de tercihiniz olabilir.https://www.prontotour.com/Kibris-Otelleri adresindeki tüm otelleri inceleyerek indirimli fiyatların tamamını görüntüleyebilirsiniz. Olumlu yorumlara sahip bu otellerin satışını sürdüren Prontotour, verdiği kaliteli hizmet ile size iyi bir tatil deneyimi yaşatacak.

Bodrum

Yaz aylarının vazgeçilmez destinasyonu Bodrum yine popüler. Çoğu otel geçtiğimiz yıla göre çok daha iyi talebin olduğunu dile getirirken evlere de ilgi büyük. Yabancı turistlerin de tekrar gelmesiyle Bodrum’un eski kalabalığına kavuşması bekleniyor. Bu yüzden bu yaz tatilinizde Bodrum planı varsa elinizi çabuk tutun!

Avrupa’da İtalya ve İspanya 

Yaz aylarında yurtdışında tatil yapmak isteyenlerin ilk tercihi İtalya oldu. Tarihi yapıtlarıyla ve kültürüyle ön plana çıkan İtalya’yı keşfetmek isteyen vatandaşlarımız çok önceden aldığı uçak biletleriyle İtalya’ya uçacak. Kimileri yaz tatili için İtalya’yı tercih ederken kimileri ise bir tarih yolculuğuna çıkmak istiyor. İspanya’yı tercih edenler ise genellikle Barselona gibi şehirlerin plajlarında tatil yapacak. Hem yeni bir yurtdışı deneyimi yaşarken hem de eşsiz plajlarda dinlenmek için yurtdışını seçenlerin sayısı çok fazla gözüküyor. Avrupa’da birden fazla şehir görmek için yapılan rezervasyonların yanı sıra firmaların düzenlemiş olduğu paket turlar da mevcut. Uçak biletleri ve yurtdışı turları 2017 yazı için oldukça popüler.

Türkiye’de ve yurtdışında tatil yapmak için erken rezervasyon döneminde satın alma işleminizi gerçekleştirerek çok uygun fiyatlara tüm hizmetlere sahip olabilirsiniz. %50’ye varan indirim fırsatlarının yer aldığı firmalar ile siz de harika bir tatil geçirebilirsiniz.