Necip Nasır: "Yapılanlar, verilen sözlerin garantisidir"

AK Parti İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Necip Nasır, Başbakan Binali Yıldırım'ın ikinci çevre yolu müjdesinin büyük sevinç yarattığına dikkat çekerek, “Hükümetimizin bugüne kadar yaptıkları, verilen sözlerin garantisidir” dedi.

Necip Nasır: "Yapılanlar, verilen sözlerin garantisidir"

İzmir'in kuzey hattına yapılacak ve Çandarlı Limanı ile entegre edilecek ikinci çevre yolunun sanayiciler, Bakırçay Havzası sakinleri ile tüm İzmirliler'i sevindirdiğini kaydeden Nasır, yatırımların sürmesi için AK Parti iktidarının da devam etmesi gerektiğini söyledi.

İKİNCİ ÇEVRE YOLU İZMİR TRAFİĞİNİ RAHATLATIR

İstikrar nedeniyle 16 yılda İzmir'e ortalama 45 milyar liralık yatırım yapıldığını da dile getiren Necip Nasır, ikinci çevre yolunun Kemalpaşa'ya kurulacak lojistik köy ile Çandarlı Limanı'nı birbirine bağlaması nedeniyle ekonomik açıdan çok büyük önem taşıdığını vurguladı.

Şehir içinde Bayraklı'ya yapılan bölge hastanesinin arka kısmından geçmesi düşünülen çevre yolunun, İzmir trafiğine de büyük rahatlama getireceğini belirten AK Parti İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Necip Nasır sözlerini şöyle sürdürdü: “Ayrıca İnciraltı ile Çiğli'yi birbirine bağlayacak ve İzmir'in etrafında bir ulaşım halkası oluşturacak körfez tüp geçitinin de yapılmasının teminatı hükümetimizdir. Bilindiği gibi Ankara - İzmir hızlı tren inşaatı ve İzmir çevre yolunun kuzey hattı çalışmaları sürüyor. Yatırımlara hakim bir Başbakanımızın olması ve İzmir'den aday olması, bizim için ayrı bir avantaj sağlıyor. 24 Haziran'dan sonra oluşacak güçlü meclis, güçlü hükümet yapısıyla yatırımlar artarak devam edecektir”

YORUM EKLE